Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4-én mért nem...

Samsung Galaxy S4-én mért nem indul el egy csomó játék meg alkalmazás?

Figyelt kérdés
Most vettem egy nyolmagos S4 et és nagy megdöbbenésemre egy csomó játék nem megy rajta pedig eredetiek nem letöltöttek, valami ötlet ?

#játék #Samsung Galaxy #Samsung Galaxy S4 #Samsung Galaxy S4 játék #Samsung Galaxy S4 játékok #Samsung Galaxy S4 alkalmazások
2013. máj. 18. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy nincs, és nem is lesz belőle 8 magos változat. Van 4 magos, és 4+4 magos változat, amit még tudomásom szerint nem lehet kapni.
2013. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előző rosszul tudod.GSM boltokba lehet kapni a 4+4 magosat is csak szolgáltatónál nem.

Kérdező:akkor próbálj ki több verziót olyan nincs hogy nem indul el rajta.Nekem eddig még minden elindult igaz hogy én nem a 4+4-es változatot vettem.

2013. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az i9500 úgy tudom jóval szarabb telefon a másiknál, még szoftveresen nincs teljesen kész, kb egy félkész készüléket dobtak a piacra.

Ebből adódóan lehet, hogy nem kompatibilis pár programmal, várni kell, mert Samsung előbb-utóbb majd kijavítja a dolgokat.

2013. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem a négymagos verzióm van, és hasonlóan nálam sem indulnak el a játékok... hátlap le, aksi ki. Ötletem sincs, hogy miért lehet. Ebben az árkategóriában azért mást várnék.
2013. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint S3 mal jobban jártam volna vagy S3 LTE. , Note 2 , HTC one stb..
2013. máj. 18. 22:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy az SGS4 I9505-ös változatával.
2013. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lecseréltem S3 ra és sokkal jobb mint az s4
2013. máj. 24. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:
7es én cserélnek veled januári s3 van super allapotban nekem nem gond ha nem megy a játék nekem munkára kene irj ha érdekel üdv Dani (természetesen +kp:-)
2013. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!