Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem futnak a játékok,...

Miért nem futnak a játékok, ha elég erős a hardver?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy Huawei y300-at, de egyszerűen a nagyobb játékok nem futnak(pl.:Asphalt5-7,Modern Combat 3-4), feltelepítem,elindítom és kidob.

De ezen a videón például a Modern Combat 4 fut: http://www.youtube.com/watch?v=Qid_R4EH9Ik

Sajnos csak 2gb-os sd kártyám van.Ez lehet a probléma, vagy az segítene, ha root-olnám a telefont?



2013. máj. 18. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem huawei ascend y200-am van ami a tiédnek a kistesója :D

Nekem amig az alap rom volt rajta addig a közees játékok is szartak menni rajta,felraktam többféle főzött romot,most a cyanoenmod 7.2van rajta és SIMÁN viszi a gta 3-tól kezdve a nfs-ig ha rootoltad akkor érdemes egy főzött romot feltenni rá azzal a processzot felhúzni,a memóriakártyát partizonálni s ramexpandrerrel swap memóriát csinálni igy már menni fognak a komolyabb játékok is

2013. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt szerettem volna én is, de erre a telefonra még nincsenek főzött romok tudomásom szerint, de ha te tudnál adni egy linket, akkor az megköszönném :)
2013. máj. 18. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:

pl:

[link]


itt meg a rootolásról:

[link]


ha kirootolod nem lesz semmi baja max eg firmware update-ot csinálsz és ugy ujra garanciális,ez is jó a huawei ben

2013. máj. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!