Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legbikább okostelefon?

Melyik a legbikább okostelefon?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami zárt operációs rendszerű (ha lehet ne legyen Nokia). Nincsen rajta sem Symbian, Android, iOS, Bada, Windows vagy bármi más, viszont nagyon erős a hardvere és 'modern'.

2013. febr. 10. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag kizártál minden okostelefon operációs rendszert.
2013. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Természetesen. Emiatt írtam, hogy zárt oprendszerű. (De azért azt is lehet bővíteni külső alkalmazásokkal.)
2013. febr. 10. 21:23
 3/13 anonim ***** válasza:

Megismétlem: a felsoroltakon kívül nincs okostelefon oprendszer.

Illetve a kínai másolt csodákon biztos van valami, ami errefelé ismretlen, de biztos hogy neked az kell?


Amúgy Google neked is jó barátod, senki nem fogja helyetted keresgélni.

2013. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Nincsen rajta sem Symbian, Android, iOS, Bada, Windows"


Ezzel kizártál mindent........

2013. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ja, szerintem félreértettük egymást.

Olyanra gondoltam amit ti nem neveztek okostelefonnak, hanem 'fapadosnak'. Azért írtam, hogy okostelefon, mert lehet rajta böngészni (3G, Wi-Fi), külső alkalmazásokat telepíteni (pl. java), érintőképernyős és operációkat lehet vele végrehajtani. De nem androidos stb.

Ebből a kategóriából érdekelne, melyik a legerősebb készülék.

2013. febr. 10. 21:43
 6/13 A kérdező kommentje:
Kínai telefont nem akarok, Samsung Galaxy S-em van.
2013. febr. 10. 21:43
 7/13 anonim ***** válasza:
igazából nehéz dönteni, mert a nem okostelefonokat általában nem olyan hardverrel tervezik, ami erős, meg ez egy jó kérdés, mivel ezzel itt kb senki nem is foglalkozik, meg fájó szívvel is mondanám azt, hogy mondjuk a samsung star 2 vagy star 3. körülbelül van 5-6 darab olyan ismertebb teló, ami nem okos, de van benne legalább wifi.
2013. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy telefon vagy okostelefon, és van egy atom hardverje, viszont Android/iOS/WP8/egyéb "okos" OS van rajta, vagy nem okostelefon, nincs rajta semmilyen neves oprendszer, és mivel valami gyenge OS van rajta ezért nem is kell erős hardver neki, és még a legerősebb ilyen telefon is gyengébb, mint a leggyengébb Androidos.
2013. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen telefon. Az általad részletezett elvárások feltételezik valamelyik eleve kizárt oprendszert.


Én is szeretnék egy jó kocsit, de ne benzin, ne gázolaj, ne LPG, ne CNG, ne biodízel, ne bioetanol ne áram és ne gőz vagy ló mozgassa (utóbbi kettő csak a retro modellek kizárása miatt). De ne is kelljen sűrűn tankolni bele a.... a nem tudom mit, viszont feleljen meg minden EU-s előírásnak, hogy közúton is lehessen használni.

2013. febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A BlackBerry 10 kimaradt a mindent kizáró felsorolásból, de biztosan izmos és drága a hardware is alatta! :-)

(Amúgy a magja egy Unix alapú valós idejű OS: QNX)

2013. febr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!