Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Phone 8 vagy Android...

Microsoft Phone 8 vagy Android operációs rendszer a jobb?

Figyelt kérdés
Előnyök, hátrányok, érvek, ellenérvek, egyéb szerintetek egy telefonvásárlás előtt állónak néhány hasznos dolog.
2013. máj. 18. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Windows Phone 8 párti vagyok, nálam nagyon bevált. Gyors, stabil, nincs fagyás-újraindulás, tetszenek a csempék. Hátránya az hogy jóval kevesebb program van rá mint Androidra vagy iOS-re (eddig mindent megtaláltam ami kellett) és nem annyira tesreszabható mint az Android. Használtam Androidot is, jó rendszernek tartom, rengeteg programmal, jó testreszabhatósággal de rengeteg telefonon használják, néha 0 optimizációval emiatt lassabb mint a konkurensek, nem olyan stabil, előfurdalnak fagyások néha újraindulások is. Továbbá az sem tetszik, hogy optimizáció hiányát erőből próbálják megoldani, szerintem semmi értelme 4 magos processzornak telefonban, parasztvakításnak tartom.
2013. máj. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt félre értené valaki: az utolsó mondat nem az Android hibája hanem a gyártóké, csak nem tudtam magamban tartani a dolgot :D
2013. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Osztom az 1.válaszoló véleményét. Én is a WP8 mellett voksolok :)
2013. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
erre a kérdésre normális válasz nem nagyon lesz (1. válaszolóé NORMÁLIS) mert a többi mind azt fogja írni amit használ, nyilván aki androidot használ 2-3éve az azt fogja írni...
2013. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!