Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mitől lehet? A töltőm,...

Ez mitől lehet? A töltőm, vagy a telefonom miatt van? /Többi lennt\

Figyelt kérdés

Nem a telefonom saját töltőjét használom. És néha mintha nem töltené a telefont. Egész este fennt hagyom és ugyan annyi % on van. Mintha semmit nem töltene. Aztán kikapcsolom, utánna be és már fel van töltve. De nem csak úgy mutatja, mert ugyan annyit bír, mint mindíg, ha fel van töltve.

Most akkor féljek, vagy ez semmi go d?

Xperia U



2013. máj. 19. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem a töltő, nem az akku, nem a telefon hibája.

Szoftveres gond.

De semmi baja se lesz tőle.

2013. máj. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodhatok? Nem lesz abból semmi gondja?
2013. máj. 19. 09:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is így csinálja :) Este van 45% -on, reggel leveszem töltőröl ,és még mindig 45%...

Utána újraindítom és hoppá 100% :D

(Xperia U ICS 4.0.4)

2013. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanígy csinálja. Semmi baja, ne izgulj. És én még szinte nem töltöttem a saját töltőjével. 8 hónapja megvan gond nélkül.
2013. máj. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is szokott ilyet csinálni. :) Ahogy az előttem lévők is írták, nem kell félni, semmi baja nincsen a telefonnak, akkunak se.
2013. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!