Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan csináljam vissza a...

Hogyan csináljam vissza a telefonom? Valami bootolt módban van vagy mi és nem tölt be. Elcsesztem. Szoftver akartam frissíteni és elrontottam. Azt tudom, hogy flashtoolal lehet, de hogyan? (bőv. Lennt)?

Figyelt kérdés
Azt tudom ,hogy le kell tölteni a régi 2.1 es Androidot. Le is töltöttem ,de amit utánna mondtak ,hogy az ftp fájlt be kell rakni a firmware mappába ,ott megakadtam. Nincs ftp fájl abban ,amit leszedtem. Szérián olvastam ,hogy akkor nekem kell létrehozni egyet ,de ez sem jött össze (haladó ->ftp fájl létrehozása -> ott kitöltöttem az adatokat: telefon x10 mini ,ftp verzió: 1.0 ,szoftver: android 2.1 t-mobile -> és megadtam annak a mappának az elérési útját ,ami a firmware mappában van és akkor sem jött ki semmi.) Rányomtam az igenre ,de azt írta ,hogy nem tudja vagy mi. Akkor most hogyan csináljam?? Kérlek segítsetek ,mert nagyon szeretem azt a telefont. (x10 mini)

2012. dec. 28. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Irány a legközelebbi telefonszerviz!
2012. dec. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
?? És ott mennyiért csinálják meg?? És egyeltalán megcsinálják ,ha mondom ,hogy hülye módon szoftvert akartam cserélni??
2012. dec. 28. 10:15
 3/4 anonim ***** válasza:

hagyd a flashtoolt ha nem értesz hozzá.

SEUS, vagy most már SUS a program neve ami kell neked, sony-s oldalról le lehet tölteni, magyar nyelvű írja mit kell csinálni.

ha viszont a SEUS nem tudja megoldani akkor marad a flashtool vagy szervíz.

2012. dec. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A megkérdezés nem kerül semmibe. Hogy mennyiért csinálják meg az attól is függ, hogy a "szakértelmeddel" mennyi kárt okoztál. Bár ezzel tisztában voltál, ha belefogtál, szóval...
2012. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!