Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia V, Sony Xperia SP...

Sony Xperia V, Sony Xperia SP vagy Nokia Lumia 820? Ti melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 11:14
 1/7 anonim válasza:

lumiát szerintem ne.

ezen kívül, attól függ hogy mi a fontosabb. a kamera vagy a memória stb.

[link]

2013. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt kell eldöntened először,hogy az Android nyitottsága,vagy a Windows Phone8 megbízhatósága fontosabb neked.Zártabb rendszer a WP8 mint az Android,utóbbi viszont kevésbé megbízható a WP8-hoz képest.Egyébként a két droid közül én az SP-t venném.A Lumia 820 jó választás WP8-ban.Gyakorlatilag szinte egy szinten van a Samsung Ativ S-el,meg a HTC 8X-el.Csak a 920-as trió jobb WP8 fronton.(920 trió:920,925,928)

Specifikációkat butaság összehasonlítani,mert a WP8-nak,Androidnak mások a rendszerigényei.

2013. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És mennyivel rosszabb minőségű a Sony-k TFT panelja,mint egy IPS vagy Amoled?
2013. máj. 20. 10:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ennyivel: [link]

Az a fekete,az inkább szürkés fekete.Fakóbbak a színek,de szerintem ezt csak akkor látod,ha így egymás mellé teszed a telefonokat.

2013. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Viszont az Amoled sem tökéletes: [link]

A fehér olyan szép bugyikék,hogy az csak na.:)

2013. máj. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Xperia SP-t már csak a neve miatt sem vennék :D
2013. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 andrabuvar válasza:
Sziasztok, nekem sony xperia sp-m van és ebben az üzenetben szeretném a kedves kérdezőnek a kérdésére válaszolni, ha még nem döntött (remélem). Nekem mimt mondtam sp-m van egyik jó haverom beállított lúmia 820 a minap. Term. énis mint biztos sokan màsok összehasonlították a magukéval. Az sp egy felső kategóriás telefon mint a a 820 is, de azért vannak különbségnek az sp mint gyorsaságban ( internet behozásban) jobban jeleskedett, és szerintem küllenben is. A win8 (820) egy bonyeszabb telefon és szerimtem az droid megbízhatóbb is egy pöppet. ;) Viszont ami tény hogy a win8 az egy kicsit stílusosabb belülről (pl.: menüi elrendezés) engem is megragadott aza 2 soros sáv. Én szerintem sok tesztbe jobbnak (szinte mindennbe) az sp-t hozták ki winnernek (mobilarena, telefonguru, más tesztelők). Szerintem sp-t válassz de fontoss hogy küllemileg is tetszen a szerkentyű. Ja és attol hogy sp nem melegedik mint az énekes xD.
2013. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!