Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zenére alkalmas NEM érintős...

Zenére alkalmas NEM érintős telefont keresek, létezik még ilyen?

Figyelt kérdés

Utálom az érintős telefonokat.. Nagyot csalódtam mind a 2ben ami volt (se w8, nokia x6), és szeretnék régimódi lenni.. Gombsoros telefon kellene nekem ami zenére van főként kiélesítve mert az az életem.. Nem vagyok oda a csúsztatható és a felnyithatóért se de nyögve nyelve elfogadom, ha nincs más (ha választani kell inkább csússzon)

több típust is írjatok, és lehetőleg olyat amit lehet kapni :) gondolom utángyártott lesz úgyis mert nagyon fényezi a piac az "okostelefonokat"...

árkategória olyan 25-30 ezer körül legyen :) előre köszönöm a válaszokat ^.^



2013. máj. 19. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sony ericsson w200i

Ez egy walkman teló ugyhogy elég jól szól

2013. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A régi sonykat szeretem (w200, w585, v630, k750) csak az a baj velük h havonta új headset kell a csatlakozó miatt, mert kikopik hamar :)
2013. máj. 19. 13:36
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
W880? High-end közeli hangminősége volt a Radeon-féle acoustic-kal.
2013. máj. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nokia N95. Szarrá hajta a fülhallgatódat! :) Nagyon durva a zenei erősítés benne. :)

Igen, tudom, régi, és? Ma már nem gyártanak zene telefont.

2013. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!