Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerint etek is egy MINŐSÍTHET...

Szerint etek is egy MINŐSÍTHETETLEN F0S ez az új ITUNES?

Figyelt kérdés

Rádugtam az iPhonet, magától letörölt minden zenémet!

Utána akartam ráhúzni a windowsból mint régen szoktam, azt se engedi csak a saját undorító felületéről mindent SZINKRONIZÁLNI fplllleeeej

mondom úgy hogy talán én vagyok az oldal legnagyobb apple fanboya...



2013. máj. 19. 15:16
 1/9 reptoid ***** válasza:

Magától. Persze...


Nem csak az iTunes, az összes többi program sem csinál semmi rosszat magától. Csak azt teszi, amit megmondasz neki.


Milyen új iTunesról beszélsz? Kijött egy apró frissítés, ami pár tényleg apróságon változtatott csak, semmi sem változott a készülékek kezelésében.

Arról, hogy undorító-e, kár vitázni, szépérzéke mindenkinek más, de eddig is csak iTunesból tudtad szinkronizálni a készüléket. Ha rászánsz egy kis időt, rendszerezed a zenéidet, akkor igenis kezesbárány lesz az iTunes könyvtára.


Ha tényleg nagy fanboy lennél, akkor ismernéd az iTunes beállításait, a könyvtár kezelésétől kezdve, a zene és videók kézzel szinkronizálásával bezárólag.

2013. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A teljesen más régebbi itunest ismertem, is szerettem is, abba simán csak belehúztam az ipod-ra a (bal oldali oldalsávba) a zenét. A mostani már teljesen máshogy néz ki, és nem engedi csak úgy behúzni a zenét, és ha hiszed ha nem rádugtam, nem nyomtam semmire szinironizált egyet és eltünt az összes zeném. Gondolkodok hogy visszakeresem valahol azt a régi verziót, csak nem tudom hogy az iphone5 szeretné-e.
2013. máj. 19. 19:29
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a felület alatt nem a dizájnt értem, azzal semmi bajom. De szerintem visszafejlődött a mezelhetőség ugyan olyan mocskosul idegesítő mint a google kereső amit "fejlődött" az elmúlt 3-4 évben, már ha beakarom adni hogy csak magyar oldalakon keressen,'mehetek be a spec keresésekbe... Régen neg ott volt egy kiválasztási kehetőség odatehettem a pöttyöt hogy csak magyar vagy web..... Az ilyen fejlesztésektől tudok megőrülni, még jó hogy az ios-t nem bántják.
2013. máj. 19. 19:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Na végre valaki akik ugyan azon a véleményen van velem együtt az itunes-ról! Egy kalap fos az egész, most már több mint 1,5 éve szopok a 4S-emmel! Be van jelölve hogy wifivel szinkronizálom de baszik megtalálni a telefont! ha usb-n dugom rá sokszor visszadobja hogy nem felismerhető a készülék próbálja meg újból! erre nem tudok mit mondani!

FOS AZ EGÉSZ!

2013. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Soha semmi problémám nem volt az iTunes-el , és h letörölte a számaidat azért volt mert te is letörölted a gépedről és úgy szinkronizáltál... (Remélem tudod a szinkronizáció szó jelentését)

és lehet ugyanúgy rápakolni számokat , mint a régi kezelőfelületen (windowsról is) , nem muszáj szinkronizálni , nem értem mi a bajod...

2013. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a 4. válaszolónak meg annyit ,h töröld le az iTunes-t a gépedről , töltsd le újra és restore-old a telefont és nem lesz gond
2013. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Semmi baj nincs az iTunes-szel.

A hiba a felhasználóban van.

2013. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tény hogy winfosra egy rakat szar az itunes de azon kívül hogy rohadt lassú nem volt vele más problémám.
2013. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
eddig semmi kivetnivaló nem volt benne(szerintem).Lehet,hogy azért nem láttam benne semmi rosszat,mert csak recovery-re használtam,de már azt sem csinálja rendesen.21-es hibakód :3
2013. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!