Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace 2 telefonom...

Samsung galaxy ace 2 telefonom van. Miért különbözik az a frissítés amit németországban már kiadtak, Jelly Bean - t, de magyarországon még nem? Lenne változás ha azt raknám rá és nem várnék amíg itt kijön?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem a gyári rendszer a Note 2-mön is max. 1 hétig volt rajta. Utána feltettem 1 gyári azt hiszem cseh romot, és annyi változás volt benne, hogy tele lett ilyen nem magyar szolgáltatós appokkal, amit simán legyalultam.

Ha vissza tudod állítani gariztatás előtt, akkor nincs gond.

Magyarországon nem csak a romok kiadásával vannak elmaradva. Én azért is vettem Samsungot, mert ezen könnyű a rom csere, és a visszaállítás is.

Feltenni gondolom feltudod. :) Haveromnak neten keresztül segítettem szájbarágósan a felrakásán és miután megjelent a Jelly Bean rá, talán 1 nappal később feltettük. :D

2013. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ace 2 van,én is várom már a frissitést remélem nemsokára megjön.
2013. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!