Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítés után behalt az...

Boszikaa kérdése:

Frissítés után behalt az xperia x8asom. Először felkiáltójel, és semmi, most meg már annyi sem. Van megoldás?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, főzött rom van rajta, Ginger dx, ha van valami kérdés még, vagy tudtok segíteni, most tegyétek... nem vagyok teljesen láma, és nem akartam belepiszkálni sem, csak frissíteni :(

2013. máj. 18. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Megérzésem szerint a telfon zárt bootloaderrel rendelkezik, erre szerettél volna telepíteni egy nyitott bootloadert igénylő romot, ennek pedig ez lett az eredménye. Van egy Flashtool nevű program, azzal fel tudod éleszteni.
2013. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Probáltam a flashtoolt, de nem ment, a bootloader elvileg nyitva van, megnéztem.
2013. máj. 18. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyári szoftver visszaállítása: [link]
2013. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom ezt, köszönöm :)
2013. máj. 19. 07:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerült :) Pedig találkoztam ezzel az oldallal többször is, kínlódásomnak hála, csak nem voltam elég figyelmes. Hálám örökké üldözni fog :p
2013. máj. 19. 09:34
 6/6 anonim ***** válasza:
:)
2013. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!