Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One X vagy LG Nexus 4?

HTC One X vagy LG Nexus 4?

Figyelt kérdés
a problémám annyi, hogy kinézetre HTC sokkal jobban tetszik, teljesítményre viszont a Nexus fogott meg. Ti mit tennétek, hogyan választanátok? Mert igazából annyi a bajom hogy egy teljesen szaggatásmentes és gyors telefont szeretnék, mivel a mostanim (Xperia Neo) 1 éve van meg és olyan mocskosul szaggat, lassú, annak ellenére hogy rendszerint frissítem és szinte semmi nincsen rajta.
2013. máj. 19. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kérdés, Nexus 4.

Élőbe láttad már, még úgy is jobban tetszik a HTC? Mert a Nexus 4 valami iszonyat szép telefon.

2013. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egyiket sem láttam még élőben, csak képek, youtube-os reviewek alapján
2013. máj. 19. 21:08
 3/6 A kérdező kommentje:
nem csak a külsejére értettem hogy szebb, a kezelőfelületére. jobban bejön
2013. máj. 19. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettőben a Nexus 4 a nyerő, bár ez relatív.

Nexus 4 annyira nem tetszik, hogy már zavar, vagy csak nem tetszik annyira? Utóbbi esetén az mellett döntenék, meg HTC One X már talán jövőre sem kapja meg a legújabb Android frissítést, HTC elég szarul bánik ebből a szempontból a készülékeivel.

2013. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A One X már nem mai játékos. A Nexus 4 is körülbelül fél éves.

A Nexus 4 1 jó készülék, és mindig a legfrissebb rendszer jön rá. Erre jön a leggyorsabban. A többi androidos kütyüre körülbelül fél év múlva jön az a rendszer, amit a nexusok megkapnak. Szoftverileg valószínűleg a Nexus 4 tovább lesz támogatott, mint a One X.

Ha te 1 átlag felhasználó vagy, és nem érdekel, akkor vedd a One X-et, úgyis a felülete tetszik neked.

Anno haverom használt 1 HTC Wildfire-t, és 2.3-as főzött rom volt a telefonján. Nekem szinte mindig a legfrissebb rendszer. Ő akkor azt kérdezte, hogy minek nekem a legfrissebb rendszer..? Mert ő elvolt a 2.3-al.

Most vett 1 Xperia S-t és bevallotta, hogy sokkal jobb a 4.0 azután és már várja a Jelly Bean-t.

A Sense-vel eleinte voltak gondok még ICS-n, hogy szaggatott. Azt nem tudom, hogy javították-e. De a Nexus 4-en tuti szaggatásmentes rendszer fog téged üdvözölni.

Az a gyári rendszer korrektül megvan csinálva.

2013. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Tetszik a Nexus is, úgy fogalmazok hogy HTC jobban :) de utolsó hozzászólónak köszönöm, már látom a fényt az alagút végén
2013. máj. 19. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!