Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szétesett a telefonom és...

Szétesett a telefonom és elhagytam a feltöltős telenoros simkártyámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Letiltassam, vagy hagyjam a fenébe, kérjek másikat, hogy a számom megmaradjon vagy vegyek új telefont új számmal?
2013. máj. 20. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az aki megtalálta, feltöltögeti és használja akkor te nem kérhetsz újat, mert ugyanazzal a számmal két kártya nem lehet egyszerre aktív. Tiltasd le, vegyél másikat, ezt felejtsd el.
2013. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Letiltatni érdemes, az nem kerül semmibe, nehogy visszaéljenek vele (még ha nincs is rajta pénz, a kártya a neveden van, bűncselekményhez használhatják, és akkor majd járhatsz te rendőrségre, bíróságra).


Ezt követően neked kell eldönteni, hogy

1.) Mennyi pénz volt rajta. Ha sok, akkor lehet érdemes kérni másik SIM-et a meglévő szolgáltatásodhoz.

2.) Mennyire fontos, hogy tudják a számod. Ezt szintén te tudod, van aki "belehalna", ha a száma elveszne.


A legolcsóbb, ha veszel egy új sim kártyát, ez párszáz forint, új telefonszámmal. (Telefon nem kell, ha azóta "összeraktad" a régit :)

2013. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hogyan tudom letiltatni?
2013. máj. 20. 13:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Felhívod a szolgáltatód ügyfélszolgálatát, és ott.
2013. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, megoldódik a dolog. :)
2013. máj. 20. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:
megtarthatod a számod is. be kell menni, hozzárendelik az előző adatait az új kártyához, és kész. azt viszont nem tudom, hogy melyik az olcsóbb. ha új kártya olcsóbb, akkor inkább azt(meg persze mérlegelj, hogy pl ha a régi kártyádon mennyi pénz volt és a teljesen új kártyához mennyit kapnál).
2013. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer elhagytam a feltőltős sim-et, bementem az ügyfélszolgálatra és visszavásároltam a számomat. Az elhagyott kártyát letiltották, az új lett az aktív.
2013. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!