Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ATAB5 akku gond? Én csak egy...

ATAB5 akku gond? Én csak egy aksit kaptam a telefonhoz az is el romlott. Nem találok hozzá, hol lehet hozzá kapni és milyen tipust helyetesitönek? 2500mAh van az enyémbem ez van rá írva GB/T 18287-2000 type 3.7v lion 2500 mah?

Figyelt kérdés

#aTAB 5 #akku.
2013. máj. 20. 13:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Nincs senki aki tudna segiten?
2013. máj. 22. 16:19
 2/5 anonim válasza:
Sajnos én sem tudok segíteni, pedig már egy ideje én is keresek ilyen akkut. Viszont belefutottam egy olyan dologba, hogy megvettem egy ugyanilyen paraméterekkel rendelkező akksit mint amit leírtál, és nem volt jó a mérete. Pedig az eladó állítólag atab5-ben használta. Nem fér bele a készülékbe, kb 2 mm-rel nagyobb. A különbség annyi, hogy az általam vásárolton van még egy S/N:WK8800001 felirat, és a széle nem fekete, hanem ezüst színű. Sajnos én postázva kaptam, és csak a megérkezése után derült ki, hogy nem jó. Ezt csak azért írtam le, hogy nehogy belefuss egy ilyenbe.
2013. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nézd meg ezt, hátha jó:

[link]

2013. máj. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.Jobb lenne valami olcso helyetesitö aksi.
2013. jún. 4. 19:01
 5/5 anonim válasza:

Két féle létezik a készülékből,ezt abból tudom ,hogy nekem már 3x cserélték!

Az első két készülékbe ugyan olyan akku való,ahhoz 2db-ot adtak,most amit kaptam ahhoz már csak 1db akku volt.Gondoltam magamban nem baj,van még 4db az előző cserékből.Pár perce akartam tölteni egy régebbi akksit..nem fért bele a telóba.Egyébként meg ,elég meredeknek találom,hogy december vége óta ez a 3. készülék,és ez sem tökéletes,mert nem mindig érintkezik a fülszett...én nem költenék rá 1ft sem.

2013. jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!