Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van enyi gond ezzel a...

Miért van enyi gond ezzel a daewoo matizzal? 0.8-as 2000-res évjárat 73 ezret futott szervizkönyves fél éve vettem

Figyelt kérdés
előtte öregebb (96-os opelcorsám volt) az elött meg egy 94-es suzuki swift-em azokra évente kellett anyit költenem mint erre havonta mi ennek az oka? fél év alatt kellet cserélni: lengőkar, 2 kerékcsapágy, lerohadt kipufogó, féltengely,valamilyen szondát, és most elkezdett egyszerre 2 helyen is rohadni. szar minőségű vagy csak én szivok vele?
2012. ápr. 3. 14:04
 1/4 A kérdező kommentje:
jah és néha 2 esbe rakáskor ropog a váltó milesszz vele 5 év mulva ha már 13 évesen enyi nyűgje van 16-18 éves autoimnak nemvolt enyi baja
2012. ápr. 3. 14:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát igen... A daewoo sosem képviselte az autógyártás csúcsát.


Elképzelhető, hogy azért ropog a váltód mivel kevés benne az olaj. Rosszabb esetben a rudazattal lesz gond. Ezt érdemes megnézetned mielőtt széthullik a váltód!

2012. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért mert bevásároltál egy elhanyagolt, lehajtott szart. Plusz eredetileg sem volt csúcsminőség ez a Matiz.


Képes voltál egy Corsát Matizra cserélni? Nagy hiba volt

2012. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pagan ***** válasza:
ezen nincs mit csodálkozni,újonnan sem ér semmit,én vezettem ilyet,féltem benne szó szerint,passzold el minél előbb ha tudod:S
2012. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!