Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S advance...

Samsung Galaxy S advance telefon navigációja vesz le pénzt? És a többi alap alkalmazás?

Figyelt kérdés

Új okostelefonom van, feltöltöttem 3500-al az egyenlegem, elindítottam a navigációt, 2 perc múlva jött az SMS hogy egyenlegem 300 ft alá csökkent. Nem hívtam, nem csináltam semmit az egyenlegfeltöltés után. Hogy állíthatom be a telefonon, hogy ha olyan alkalmazást szeretnék bekapcsolni ami pénzt venne le, a telefon írja ezt ki? És a Play áruházból letöltött ingyenes játékok később szednek le pénzt? és a frissítések?

Köszi



2013. máj. 20. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem pénzt vesz le hanem használja a mobil netet. Kapcsold ki a mobiladatforgalmat.
2013. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 |Orfeusz| ***** válasza:

Semmilyen program nem szedhet le pénzt az egyenlegedről. Néhány progi használ mobilnetet ha be van kapcsolva, azért pedig rendesen számláznak ha nincs rá csomagod. Kikapcsolni a beállítások/hálózatok (vagy valami ilyesmi) menüpont alatt tudod.

A GPS nem kerül pénzbe, a térképek letöltése mobilneten keresztül viszont igen. Tehát egy offline navigációs program beszerzése nélkül nem igazán tudod használni.

2013. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 30. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!