Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc One-t vagy Samsung galaxy...

Halasi Péter kérdése:

Htc One-t vagy Samsung galaxy s4-et vegyek?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb így összességében?Személyes tapasztalatot ha tudtok mondjatok.

2013. máj. 20. 17:09
1 2
 1/14 anonim válasza:

Nem lehet megmondani. A htc one komolyabb, jobban is néz ki. A samsungnak műanyag effektusa van. Viszont több helyen szerelik, egyszerűbb vele az élet ha meghibásodik.

Páromnak htc one van, nekem one+. Mi szeretjük nagyon, csak a szervíz egy hónap volt.

2013. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
HTC one+ olyan nincs. Én az S4-et venném a kamerája miatt, ha az nem zavar akkor a One sztem jobb.
2013. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

HTC One:

- jobb kijelző

- jobb hangszóró

- jobb anyaghasználat

- szebb UI (na jó, ez relatív)

- sötétben szebb képek


SGS4:

- világosban szebb képek

- mindenféle szoftveres szarral tele van pakolva, ez szerintem hátrány, mert 99%-a használhatatlan, de azért nem árt megemlíteni

2013. máj. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#3: Milyen szoftveres sz.rról beszélsz. Egyébként roottal el lehet tünteni ami nem tetszik.
2013. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de a samsung felé húz a szivem a menüje és a szoftverek és a hasznos funkciók miatt amitt hiányolok a htc-ból
2013. máj. 20. 18:10
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is S4.Rengeteg olyan funkciója van ami tényleg megkönnyíti a használatot a felhasználói élmény pedig fantasztikus.
2013. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#4


Mit magyarázzak? Ha nem egyértelmű, akkor valami bajod van, mert ez mindenkinek egyértelmű.

TouchWiz nem véletlen foglal gigákat rajta. Az jogos, hogy root után lehet mindent törölni, de egy átlag felhasználó sosem fog rootolni.

2013. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Igazad van kettes, X-et akartam írni.
2013. máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
és miért baj ha a TouchWiz olyan sokat foglal?
2013. máj. 20. 19:07
 10/14 anonim ***** válasza:
#7: Egy átlag felhasználót pedig egyáltalán nem fog érdekelni hogy milyen felület van rajta illetve amiért neked nem hasznosak a benne lévő dolgok még másnak lehet az, és az sem fogja érdekelni hogy sokat foglal 64GB belső 64GB memkártya elég lesz, de egy átlag felhasználónak nem kell nagy tárhely.
2013. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!