Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » X peria mini pro telefonom...

X peria mini pro telefonom nem tudom feloldani, nem érzékel semmit az érintőképernyő, próbáltam aksit kivettem stb. de semmi. Volt vkinél hasonló probléma?

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Rosszr romot raktál föl.
2013. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Utolsó, neked nem Xperia telefonod van. Ez úgy biztos, ahogy van.


Gondolom megvétel óta nem volt szoftver cserélve rajta. Szóval legeslegelőször lemented a telefonszámokat az SD-re, naptárbejegyzéseket kiírod, majd rákötöd a szgépre, PC Companion elindít, szoftver frissítése.

Megvárod míg bekapcsol, öláll az új rendszer. Ha ezután sem jó, akkor hátlapot leszeded, burkolatot IDEIGLENESEN eltávolítod, tehát nem nyírod szét a csavarokat és megnézed, hogy kontakthibás-e.

2013. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tom lementeni , mivel a pin-t sem tudom beütni...
2013. máj. 21. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet rá romot rakni, de fölösleges.. Annyi biszbaszt nem áldozok fel érte, többek között értékes időt. Tudod nekem nem abból áll az életem, hogy a ragyáimat növesztem a gép előtt.

Ha gyárilag független, akkor meg kéne' nyitni a bootloadert. Ha megnyitod, akkor úgy is marad sok portál szerint. Ezek után nem árt egy kernel csere, mert ugye a gyári rohadtul nem kezeli a 4.0-t rendesen, a JB-t pedig egyáltalán nem. (SK17i esetében, de még a "normál" minin is gagyi.)

Majd csak ezután jöhet a Recovery.

Utána vagy bekapcsol, vagy nem. Mert ugye mitől is olyan biztos, hogy működik egy ismeretlen, noname ember által készített cucc? Én is próbáltam, nem is egyet, bootloop lépett föl. Nem azt írtam, hogy lehetetlen, de még csak azt se, hogy nem lehet. Annyit írtam, hogy neked biztos, hogy nem Xperiad van. Hogy miért? Mert marhára lazán vetted a dolgot ("Rosszr romot raktál föl."). Mintha ez olyan egyszerű dolog lenne, mint elmenni a vécére és sz.rni egyet.


Vagy...

Függő a telefonod, a dolog itt meghalt. Amennyiért függetlenítik, kétszer föltesznek rá egy JB-t.

2013. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!