Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretném meg rootolni a...

Szeretném meg rootolni a samsung galaxy s advance telefonom amin 2.3.6-os rendszer van az a kérdésem hogy lehet?

Figyelt kérdés
Tettem rá a microsdre root.zip fájlt be is léptem az update rendszerbe de az apply update from external storange helyet update with sdcardot irt ki szoval a telefon sd kártyárol akkart telepitenii át is helyeztem a root.zipet a telefon sd cardára de 2hibát is észlel kérlek benneteket segitsetek megoldani

2013. máj. 20. 21:58
 1/3 Vortrex ***** válasza:

A root.zip-az csak 4.1.2-es LPZ rendszernél működik. Először azt kell rátenned odinnal.

Itt van minden magyarul, csak el kell olvasni [link]

2013. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is Advance van én letöltöttem ingyen a play áruházról a root browser-t progit amivel elég jól be lehet menni a telefon rejtelmeibe :0) és nem kell root.Igaz a rootolásból többrt ki lehat hozni!
2013. máj. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vortrex ***** válasza:
2. Nem ez volt a kérdés .
2013. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!