Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szolgáltatót és melyik...

Melyik szolgáltatót és melyik díjcsomagot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ami engem illet, elég keveset telefonálok. Havi szinten nem éri el a kimenő hívás a 80-100 percet.

A párom nálam lényegesen többet telefonál. Rengeteget, de neki a telefon egyben a munkaeszköze is.

Mindenféleképpen számlás előfizetést akarok. Jó dolog a feltöltőkártya, de ha esetleg olyan szituáció adódik, hogy vmiért sokat kéne beszélnem vkivel, akkor nem szeretném, ha kifogyna a keret. Mellesleg falun élünk és nagyon macerás a feltöltés.

Ami nekem fontos még, hogy lehessen olyan opció, hogy egymás között ingyen beszéljünk. És a későbbiekben kártyás számot is be lehessen vonni ebbe.

Az se baj, ha olcsón okostelefont adnak hozzá ;) Már a halál közelében járnak a készülékeink, de jó dolog a wifi és a Facebook :)

Nézegettem már az oldalakat, de megmondom az őszintét, sík hülye vagyok a dologhoz és néha tudnak kacifántosan, értelmezhetetlenül fogalmazni. Amit sok helyen olvastam és nagyon nem tetszik, az hogy 2 éves tarifamegtartást kérnek, ami szerintem frankó dolog.


2013. máj. 21. 10:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Telenor!:)

Én ott voltam számlás előfizető és családon belül ingyen tudtam beszélni!+ Olcsóbbért tudsz hozzá venni telefont:)

2013. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!