Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Ray-em csak a Sony...

Elektron814 kérdése:

Xperia Ray-em csak a Sony logo-ih tölt be, van megoldás?

Figyelt kérdés
Most root-oltam a telefont, tettem rá egy custom romot. Eddig minden rendben volt de ki akartam próbálni egy másik romot is. A leírtak alapján megcsináltam, a telepítés befejeződött, de a telefonom azóta is csak a sony logo-ig tölt. A telefon "BIOS"-a nem jön be. Bootloader nincs nyitva. Ultimate HD rom-ot raktam rá.

2013. máj. 21. 14:17
1 2 3
 1/21 Wadmalac ***** válasza:

Bootloop. Valami csak el lett cseszerintve.

Ha bootloadert nem nyitottál, akkor kernelcsere sem volt. Biztos, hogy stock kerneles romot tettél fel? Mert a custom kerneles nem fog futni.

Mindegy, Sony Update Service letölt, telepít, futtat, csináld amit mond és visszarakja a gyári romot hibátlanul.

Aztán lehet elölről kezdeni az egész történetet a főzött romhoz, mert a rootot is törli.

2013. máj. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Wadmalac ***** válasza:
...a netről letöltött romot is érdemes ellenőrizni md5sum-ra, hátha hibásan jött le.
2013. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

vagy ha azzal nem sikerülne itt egy honlap ahol fennt van minden rom + a progi amivel telefonra rakható a rom

[link]

2013. máj. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindjárt csekkolom!
2013. máj. 21. 15:01
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem látja a telefont a gép.
2013. máj. 21. 15:06
 6/21 anonim ***** válasza:
flash toolal sem?
2013. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Semmi :(
2013. máj. 21. 15:21
 8/21 Wadmalac ***** válasza:

Nem jön a flashmód?

Hangerő le gombbal dugtad rá?

2013. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hangerő le, de nem látja. Nem történik semmi. Pc Companion se látja. És amivel root-oltam program az se látja.
2013. máj. 21. 15:22
 10/21 anonim ***** válasza:
ott van egy eljárás villám jel utána > flash mode ok gomb > kiválasztod a gyári romot amit letöltöttél hozzá és kikapcsolt állapotban (asszem hangerő le gombbal) rádugod
2013. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!