Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC ONE vs samsung galaxy s4...

Skynet2042 kérdése:

HTC ONE vs samsung galaxy s4 melyik a jobb és miben?

Figyelt kérdés
érvekkel alátámasztva szeretném.

2013. máj. 21. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

HTC one jobb.

- minőségi összeszerelés

- fémház- S4-el megegyező hardver


S4: Gagyi műanyag ház,

Fölösleges 8 magos verzió,


ami jó: 5" AMOLED kijelző.

2013. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1


Az hogy lenne már jó? Pont hátrány, pláne a HTC One SLCD3 kijelzőjéhez.


HTC One:

- jobb kijelző

- jobb hangszóró

- minőségibb külső

- jobb kamera alacsony fényviszonyok között


SGS4:

- jobb kamera normál fényviszonyok között

- sok szoftveres extra funkció (mondjuk azoknak minimum a fele felesleges, de még így is van pár hasznos funkció)

2013. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nekem még mai napig az OLED kijelzőn lévő kép jön be legjobban nem pedig az LCD
2013. máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy hogy TFT-LCD vagy IPS.

Ha neked AMOLED jön be a legjobban, akkor oké, de ha objektíven nézzük, akkor IPS a legjobb, hisz nézzük csak meg a tulajdonságaikat.

AMOLED: túlszaturált színek, kicsit sem élethű, sötét kijelző, a fehérek sárgásak, a betekintési szögek sem valami jók, és akkor a pentile matrixos elrendezésről ne is beszéljünk. Egyetlen előnye, hogy a fekete fekete.

IPS-nél meg pont az ellentéte, élethű színek, jó betekintési szögek, ténylegesen fehér színű fehérek, stb.

2013. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kezdtem el IPS-ről beszélni, HTC One-ba SLCD3 van. De lényegtelen, kb ugyanaz igaz rá, csak még szebb. És az SLCD3 nem egy sima LCD kijelző, hanem a jelenlegi legjobb kapható kijelző.
2013. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!