Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A "kamu" iphone-t hol lehet...

A "kamu" iphone-t hol lehet bővíteni? Hová kell berakni az sd kártyát? //

Figyelt kérdés
Hamarosan készülök venni 3-as iphone-t és úgy tudom, hogy az eredetibe nem lehet tenni sd kártyát!
2013. máj. 21. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Az eredetiben nem lehet tenni memkártyát, a klónokkal meg nem érdemes foglalkozni.
2013. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
éppen a klónokat akarom elkerülni!!! Az igaz hogy mindegyik klón két simkártya befogadására képes?
2013. máj. 21. 22:24
 3/6 anonim ***** válasza:

1 klónt inkább hagyj ki. Jobban jársz.

Eredetit nem lehet venni bővíthetőset. Ha elektronikai szaki lennél, akkor még házilag talán meg lehetne oldani, hogy nagyobb cucc kerüljön bele, de felesleges ezzel foglalkozni. Olyat kell venni, ami bőven elég lesz neked. Anno én így vettem iPod-ot. Amúgy meg i3-at már ne vegyél, mert 1 20000ft-os androidos kütyü simán odaveri, mert az i3 már nagyon régi.

2013. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az i3 elavult sz.r jobban jársz ha nem veszel azt. Nem minden klón kétkártyás csak a legtöbb. Az eredetit nem lehet bővíteni a klónt meg mikor hogy, de egyiket sem érdemes venni.
2013. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az összes klón iphone-nak kivehető az akkumulátorja?

Mert úgy tudom hogy az eredeti iphone -nak nem kivehetős aaksija van.

2013. máj. 21. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Most mit mind kérdezôsködsz!? Felejtsd már el a klónokat. A mostani, az ezelötti és az elkövetkezendô 30 ilyen kérdésedre a válasz: Van amelyiknek/-nél igen és van amelyiknek/-nél nem.
2013. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!