Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet venni kamu i phone-t...

Hol lehet venni kamu i phone-t? és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
elromlott a mostani telefonom,de nem akarok már ilyen 2000 ft os telefont venni. már akarok valami jobbat,hol lehet venni és mennyiért kamu i phone_t??

2013. máj. 16. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
vegyél igazit
2013. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jó de az 170.000 ft..:D annyi pénzem nincs.. de lehet venni kamut is én azzal is be érem és nem felvágni akarok..:/// hanem magamnak
2013. máj. 16. 21:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem felvágni akarsz vele akkor mégis minek neked kamu iPhone ha akár vehetsz egy Sony telefont is olcsón? Mennyi a keret?
2013. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha nem számít hogy régebbi, akkor jó lehet egy használt iPhone 2 is, a klónokkal nem sokra mész :

[link]

2013. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ne vegyél kamu i phone-t. Gáz, ha kiderül, hogy utánzat. Inkább pl.: vodafone 858 smart... nem kerül olyan sokba, de nem néz ki hülyén sem. Pont jó.
2013. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Vodafone 858 Smart tavaly sem volt valami nagy durranás idén aztán végkép nem. Sőt, tudtommal már nincs is forgalomban ( Vodafone-nál sincs ).
2013. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ja, bocs. Nem tudtam, hogy nagy durranás kell ...
2013. máj. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

vegyél egy jó telefont

a sony xperia-k menők és viszonylag jó árúak

ciki lenne, ha kiderülne, hogy kamu az iphone. nem éri meg. persze, tudom hogy nagyon szeretnél egyet, de én a helyedben inkább évekig gyűjtenék, minthogy vegyek egy kamut.

2013. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
inkább vegyél eggyel régebbit, de kamut, vagy androidos sasung műanyag tepsit semmi esetre se
2013. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!