Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel one touch 720-am van....

Alcatel one touch 720-am van. Eddig minden szép és jó. De a wifit hogyan kell beállítani? Vagy nem ingyenes? Van olyan net ami megéri és olcsó? VODAFONOS VAGYOK!

Figyelt kérdés
és a másik a wifi az pontosan mire jó?hogyan működik? stb..köszönöm előre is a válaszokat!! :))

2013. máj. 21. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 990-esem van, valószinűleg az is hasonló. a wifit csak be kell kapcsolni a -beállitások - vezeték nélküli kapcsolat - wifi menűnél, utána esetleg keresés és kiirja az elérhető wifi hálózatok nevét. Másik wifi?? Az nem veszi, hanem adja - vagyis megosztja a wifit egy másik eszközzel, de arra valószinűleg ritkán lesz szükséged. a vodánál legolcsóbb az 1000 forintos havi net, 100 Mb adatforgalmat ad, de ha elhasználtad, akkor is enged netezni, csak lassabban. Megrendeléshez a net100 -at kell elküldeni sms-be a 1270-re. Ha ritkán netezel, vagy kipróbálásra lehet napijegyet is rendelni, 1nap=200 ft
2013. máj. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hááát igen..kösziii :)) ...a beállításokat hol kell behozni??
2013. máj. 23. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
készenléti állapotban érintsd meg a kijelzőn azt a nagyitóhoz hasonló jelet, ekkor előjön a menű. Ott keresd meg a beállitások menűpontot, azon belül a vezetéknélküli kapcsolatot, majd a wifit jelöld be. ekkor a telefon megkeresi az elérhető wifi hálózatokat, (ha van ilyen a közelben) és kirja a nevüket. Amelyiken nincsen Zár-jel, az szabadon hozzáférhető, kattints oda és ha szerencséd van, akkor tudsz azon a rendszeren netezni.
2013. máj. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
még korán van. nem jól írtam. tehát nem a .nagyitós jelnél van ,hanem a négyzet alakú kockás , ott jönnek elõ a beállítások is
2013. máj. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem úgy van.Az ot 990 nem olyan mint a 720.Van neked lent négy gombod.A vissza gomb mellett balról van.Azt nyomd meg és igen
2013. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)) szerencsére rá jöttem mindenre magamtól is :))
2013. jún. 5. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!