Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a telefonommal...

Mit csináljak a telefonommal ha lefagyott és nem reagál semmire?

Figyelt kérdés

Nokia Lumia 920

Fel akartam oldani, bejött a feloldóképernyő, de az óra már nem, és nem reagált semmire, majd kicsit később elment a kép is. Töltőn van, nincs lemerülve, az akkut nem lehet kivenni!


2013. máj. 21. 22:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
szed ki az aksit.. nyomd hosszan a kikapcsolás gombot
2013. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

#1


Ha nem ismered a telefon, legalább olvasd végig a kérdést.


Egyébként vagy nyomd hosszan a kikapcsológombot, hátha kikapcsol, vagy meg kell várni amíg lemerül.

2013. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Megoldódott, ha valaki keresné így kell: [link]
2013. máj. 21. 22:52
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Factory reset: hangerő le + kikapcs gomb jó néhány másodpercig egyszerre nyomva tart.


Kittinek pedig gratula, jól megy a pontgyűjtés!? :D

2013. máj. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vedd ki az akkut ugy van fiam xdd ha te abból azt kiszeded .amugy igen egy hard reset,elöfordul
2013. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

van egy kis lyuk valahol. Abba belenyomsz egy kis hegyes tárgyat és megszakítja a telefon főáramkörét. Majd vagy magától újraindul, vagy neked kell bekapcsolni.

Egyébként nem ártana, ha frissítenél szoftvert. Mert akkor a random fagyások eltűnnek.

2013. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves 6. a telefonon nincs kis lyuk, vagyis van, de az a sim tálcát adja ki. A telefon frissítve lett, jelenleg nem található frissítés! Most fagyott le először, mióta megvan (tavaly december óta), ezért nem tudtam mit kell tenni.
2013. máj. 22. 15:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Értem én, bocsiánat a tévedésért.
2013. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Kedves kérdező ezer köszönet a linkért. Nem Nokiám van, de ugyanez volt, és kb már mindent megettem, hogy működjön.
2014. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem töltsd le az Advenced task killer-t mert az azonnal mrgjelenik ha valami probléma van és az azonnal kiirtja.( nekem bevált)
2014. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!