Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri rootolni és új ROM-ot...

Megéri rootolni és új ROM-ot rakni a Huawei G300ra?

Figyelt kérdés
4.0.3 android van rajta csak kicsit néha lassúnak érzem, ezért arra gondoltam hogy lehet érdemes lenne rootolni es új romot rakni rá. De még soha nem csinaltam ..valaki tud.megbízható oldalt ahol jól leírják mit kell csinálni? a másik kérdésem, ha kirootolom és rakok rá új ROMot akkor utána visszalehet még valahogy állítani az eredetit, azaz megmaradhat a garancia ? Köszönöm előre a válaszokat:)

2013. máj. 22. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószinű más romal se lesz gyorsabb. Nem egy erőgép, ennyit tud.
2013. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan visszatérnek a GB-re
2013. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha rakok rá egy új ROM-ot akkor a későbbiekben az eredetit akkor ahogy olvastam vissza lehet tenni és akkor a garancia megmarad. ugye?
2013. máj. 22. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, a garancia nem marad meg. Eleve a rootolás elveszi, hiába unrootolod utána. A szervízben feltűnik hogy a Recoveryben turkáltál.
2013. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
visszatudod állítani garisra,huawei oldalárol le tudzs tölteni HIVATALOS firmware-ket és azt felteszed akkor a teló gyári állapotában lesz,igy marad garis
2013. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A linkelt fórum első oldalán pontosan le van írva a rootolás és a következményei is. És vissza lehet állítani.

Tudom, sokkal egyszerűbb ide bepötyögni a kérdést, mint gondolkodni, keresni és olvasni.

2013. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!