Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell huawei ascend y200...

Hogy kell huawei ascend y200 at rootolni (android 2.3)?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jó az ilyenekben szal lécci lepesrol lépésre írjátok

Link nem kell!!


Elöre is köszönöm



2013. ápr. 23. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen oldal sztem elirtad mer nem nyitja meg am köszi h foglalkoztal a kerdessel
2013. ápr. 24. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Megnyitja, azt meg olvastam, hogy link nem kell, csak épp figyelmen kívül hagytam, magyar nyelvű leírás, ahol lépésről lépésre leírnak mindent, miért ne adnám meg? Azért, mert (gondolom) valami hülye ok miatt nem kell link?


De bemásolom amit ott írnak:


"Szia!


Ezt találtam neked.


Huawei Ascend Y200 rootolása


Csak saját felelősségre...


forrás: [link]


- Töltsd le a fórumból a két szükséges zip fájlt:

[link]

[link]

- Csatlakoztasd a telefont a számítógéphez az USB kábellel.

- Meg fog jelenni egy új CD meghajtó a Sajátgépben. Menj be a Drivers mappába, és telepítsd fel az adb_drivert.

- A root...zip fájlt csomagold ki valahova a számítógépeden.

- A Superuser...zip-et másold fel a telefonra, a microSD kártya gyökérkönyvtárába - de ne csomagold ki!

- Kapcsold ki: beállítások > alkalmazások > gyors bootolás

- Kapcsold be: beállítások > alkalmazások > alkalmazásfejlesztés > USB hibakeresés

- Csatold le a telefont az usb kábelről, majd kapcsold ki a telefont.

- Tartsd _egyszerre_ lenyomva a bekapcsolás gombot és a hangerőszabályzók közül a halkítást kb. 10 másodpercig.

- Csatlakoztasd a telefont a számítógéphez. (Ha driver települ a csatlakoztatás után, várd meg, amíg lefut a telepítés.)

- Indítsd el a korábban kicsomagolt root...zip fájlban található mappából a root...bat fájlt.

- Ha minden rendben zajlik, néhányszor entert kell nyomni a batch fájl futása során, más teendő nincs.

- Miután lefutott a batch fájl, csatold le a telefont az usb kábelről, és vedd ki az akkut.

- Tartsd lenyomva a hangosítás hangerőszabályzót és a bekapcsolás gombot, ÉS miközben lenyomva tartod őket, helyezd vissza az akkut. A gombokat közben ne engedd el egészen addig, míg a képernyőn azt nem látod, hogy...

- a recovery mode-ba jutottál. Itt a hangerő le-fel gombokkal tudsz navigálni, a bekapcsolás gombbal tudsz okézni.

- Válaszd az "install zip from sdcard"-ot.

- Válaszd ki a Superuser...zip-et

- A következő menüben válaszd a "Yes - Install..."-t

- Ha végzett, válaszd a reboot opciót.

- Miután újraindult és bebootolt a telefon, töltsd le a Google Play áruházból a Root-Checker alkalmazást. Ezzel ellenőrizheted a rootolás sikerességét.


Unrooting:

Elvileg van rá lehetőség, de nem próbáltam:

[link] "


A linkek le vannak vágva, ezeket most bemásolom előfordulások szerinti sorrendben:

[link]

[link]

[link] #post3375690

2013. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!