Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek Nokia Lumia 620-a van,...

Akinek Nokia Lumia 620-a van, mi a véleménye a telefonról?

Figyelt kérdés
Ami jó, ami rossz benne, milyen a Windows benne....stb...
2013. máj. 22. 17:18
 1/8 anonim válasza:
Szerintem inkább l800-at vegyél ha már WP! Egyébként, ha androidról v iOS-ről térsz át, először kicsit fura lesz, de SOKKAL stabillabb mind2 rendszernél, sokkal könnyebben átlátható, kezelhetőbb. Nincs benne annyi csicsa és változtatgatás mint androidba, épp ezért kevesebb is a bug benne. Kompakt és egyszerú kis telefon, de elég sokat tud. Nekem ez előtt xperia x10-em és xperia J-m volt, szerintem egyik se üti meg ennek a szintjét semmibe. Hátrányok: kevés app, amik vannak jók nagy része mind fizetős (200-400ft), saját csengőhangot csak programmal tudsz beállitani és max csak 30mp lehet, kicsi az akku (facebookozással, zene hallgatással, játékokkal 1napig birja)... De szerintem jó vétel, én nem bántam meg!
2013. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az android jobban tetszik...
2013. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1.

Miért vegyen Lumia 800-at? 620 hardveresen sokkal erősebb, WP8 van rajta, hogy csak a legfontosabbakat mondjam. Amúgy tényleg nagyon stabil a WP, gyors nekem még sosem fagyott le, ajánlom bátran.

2013. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Tény , hogy hardveresen jobb, és bővithető micro sd-vel nameg a wp8, viszont a kamerája elég silányka, nincs dupla ledes vaku, amoledes kijelző... Nekem ezek voltak a döntők, illetve az még, hogy a 800-at igy is olcsóbban vettem:) De igazából mind2 jó telefon. Első voltam
2013. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az tény hogy a kamerája jobb, az Amloed viszont szubjektív, van aki szereti, van aki nem.
2013. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Persze ez is igaz! Én csak a saját véleményemet fejtettem ki, nekem a l800 bejövősebb, de mint irtam ez saját vélemény, nem mindenkinek ugyan azok a tulajdonságok fontosak egy telefonban.
2013. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem, nekem is volt 800am csak az a fránya eső... Azután vettem a 620at
2013. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igaz kicsit későn írok, de tegnaptól én is l620 tulajdonos vagyok. Meg vagyok vele elégedve, legnagyobb kedvencem az offline navigáció. Régóta windowsos telefont szerettem volna, tetszik a kijelző, a minimalista, letisztult formák, úgy az egész telefon. Az aksi nem bír sokat, nagyon ritkán akad, és néhány helyen túl korlátozott (mondjuk én tisztában voltam ezzel).

Összességében jó választás volt a telefon, nagyon jó ár-érték arány!

2013. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!