Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Exynos 5 octa vs snapdragon...

Exynos 5 octa vs snapdragon 600? (1,6ghz) (1,9ghz)

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Snapdragon 600.

Exynos 5 csak minimálisan lenne erősebb, annak az energiatakarékosság a lényege, de gyakorlatban ugyanannyi idő alatt merül le, de állítólag instabilabb a rendszer.

2013. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy a Snapdragonos változat szaggat rendesen.

Amúgy az Octa gyorsabb, az antutuban körülbelül 3000ponttal. Állítólag az Octa-val felszerelt változat gyorsabban merül le, mint a Snapdragon 600-as S4. De 1 biztos.. mégpedig az, hogy a Sima S4-re hamarabb jönnek a frissítések majd.

Én le is mondtam az S4-ről, mert nekem nem jön be, főleg így.. Nálunk pedig csak az LTE-s verzió kapható, bár a Note 2-ről nem is érné meg az a +100ezer forint szerintem, mert szoftverileg tudja ugyanazt, és hardverileg még 1 2 magos gép is röhögve elvan minden játékkal.

2013. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2


Sehol sem beszéltem szaggatásról, én instabilitásról beszéltem.

Szaggatni mindkettő szaggat néha.

Benchmark meg annyira sokat nem jelent, 10-15%-kal tényleg erősebb, de ezt senki sem fogja kihasználni.

Legjobb tényleg egy másik telefon lenne.

2013. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én esetleg még az optimus g2-ban gondolkodtam, már ha tényleg még a nyáron kijön.
2013. máj. 23. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!