Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lenne jobb? (telefon...

Melyik lenne jobb? (telefon böngésző)

Figyelt kérdés
Chrome vagy Firefox (Mozzila) vagy Opera vagy gyári böngésző.. Telefon: Sony Xperia P | Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2013. máj. 22. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Maxthon esetleg?
2013. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Oké megnéztem, de lejátszik ilyen flash player vagy ilyesmi videókat és miben jobb a többinél? Ha letudsz írni valamit akkor légyszíves ! :D
2013. máj. 22. 20:19
 3/15 anonim ***** válasza:

Flash?


Azt kb. egyik se, max a gyári vagy az opera mobile...

De elvileg a maxthon lejátssza, mivel webkit alapú...


Nagy gond kipróbálni őket?

2013. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
de azért nem árt felrakni a telóra egy adobe flash player-t...
2013. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Chrome-t nem próbáltam, vélemények alapján használhatatlan, nálam kesett. Gyári böngésző és a Firefox telepítve van, néha használom őket, mindkettőnél a nehézkes lapkezelés, valamint a mobil és asztali verzió közötti váltás problémás. (Asztali oldalt kérek, akkor is a mobilos oldal jön be.) Számomra az Opera Mobile az ideális böngésző. Gyors és kényelmes a lapkezelés is. Ebből is a régebbi verzió. Az új verzió, teljesen új felülettel tegnap jött ki. Na az használhatatlan. Lassú, egy lap váltás 5 másodperc, olvasnám a betöltött oldalt erre kiíjra, hogy nem sikerült betölteni és kivették a képek betöltésének tiltása opciót. Nagyon "boldog" vagyok mikor GPRS vagy EDGE hálózaton kell megvárnom mire bejön az összes kép. Fogy az adatforgalom feleslegesen, jobb hálózat meg sok helyen nem élérhető.

Szerintem a 12-es Opera Mobile a leghasználhatóbb.

2013. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mégis hogyan rakjam fel az Adobe Flash Player-t ha nincs a Play Áruházban? o.O
2013. máj. 22. 20:23
 7/15 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: Opera Mobile alatt megy a youtube (a saját alkalmazás nyílik meg) és az indavideo. A flash alapú oldalak nem mennek, csak a gyári böngészővel, Adobe Flash Player telepítése után. Le lehet tölteni az Adobe weboldaláról. A Play-ről levették.
2013. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tehát akkor Opera Mobile.. Köszönöm!! :) Valaki küldjön linket az Androidos Flash Player-ről ahonnan letudom tölteni.!
2013. máj. 22. 20:27
 9/15 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

2013. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2013. máj. 22. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!