Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek a mai csúcsmobilok...

Ezek a mai csúcsmobilok megérik az árukat?

Figyelt kérdés
Mai csócstelefonok; Galaxy S4, HTC one, iPhone 5 megérik az árukat?

2013. máj. 23. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem, mert túl gyorsan avultatja őket a gyártójuk. Tehát hiába ölsz bele egy-két havi fizetésedet, fél év múlva már őskövület lesz.

Ráadásul műszakilag is sok a baj velük. Annyi ilyet olvasni, hogy lefagy, nem reagál, nem úgy működik, ahogy kellene, nem fut minden rajta, pedig a gyártó ígérte, kriminálisan rövid az üzem és készenléti idejük stb stb.

2013. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:
100%
miután kijönnek nem éri meg gyorsan megvenni őket,pár hónapot érdemes várni és akkor már sokat esik az áruk valamin addigra már lesz elég felhasználó vélemény is arról hogy mit is tud a telefon,mik a hibák.
2013. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hamar elavulnak, meg egy átlag user nem tudja kihasználni a teljesítményét.
2013. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra jók, hogy az előző modellek árát lenyomják valami elfogadhatóbbra ;) Egyébként ennek a fullHD felbontású, péklapát méretű telefonmizériának már nem sok értelme van.
2013. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A HTC gyorsan merül, S4-et még nem szabad venni, (az androidot nem ajánlanám a fagyások miatt, de kinek mi tetszik), AZ Ipone 5 az egy elég jó választás ha eltudod viselni azt, hogy néhány app tetején és alján van egy fekete csík a nagyobb kijelző miatt. + az androidot a gyártók nem sokáig támogatják, ellenben az Apple-el aki kb. 3 évig támogatja a készülékedet.
2013. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan kérdés amit mindenkinek magának kell eldöntenie. Nekem megérte, viszont másnak lehet nem éri meg pl a fent említett dolgok miatt.
2013. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előbb vennék egy új sportkocsik 30 milláért, mint egy konzumer telefont százezrekért.


Amire nem sajnálnám mondjuk, az a nagyon exkluzív luxus szegmens, mint egy Tag Heuer Meridiist.

2013. máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire és hogyan akarod használni őket?! Én laptop helyett vettem I4s-t és eltekintve a kijelző méretétől, ha okosan használod, gyönyörűen kiváltja azt, legalábbis nekem. Amit látni kell, hogy a legújabb telefont egyik márkánál sem éri megvenni, mindig inkább az előző modellt, annyival nem lassabb és rosszabb tudású, viszont árban sokszor jelentős a különbség. Ha így nézed, szerintem megéri!
2013. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!