Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile-nál nekem is lehet...

T-Mobile-nál nekem is lehet előfizetésem?

Figyelt kérdés

Már 18 éves vagyok, de még diák, nincs munkám és nem is volt. Eddig mindig apám számlájára lett telefon véve, de arra még pár hónapig nem lehet újat venni, szóval a kérdésem, hogy új előfizetőként is tudok akkor telefont venni? Egy ilyet néztem ki: [link]


Új előfizetőnek Mozaik XS díjcsomagba, ugyanúgy 0 forintért elhozható meg minden? Ahogy már beraktam a kosárba és kicsit előrébb mentem a vásárlásba mintha olyan lett volna, hogy 10000 forint előleg egyenleget vagy mit be kell fizetni, ha ezt befizetem akkor kész, vehetek telefont jövedelemigazálás meg minden nélkül? És ez a 10000 viszont előleg, tehát ezt úgymond visszakapom, mert akkor 3 hónapig mondjuk nem kell fizetni a díjcsomagot, nem?


Előre is kösz a válaszokat.



2013. máj. 23. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha webshopba rendelsz: 100% hogy 10-30ezret elkérnek előlegnek.


H Like díjcsomagban(feltéve ha felsőoktatásban tanulsz) veszel telefont T-pontba, akkor nagy valószínűséggel nem kérnek előleget :)

2013. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!