Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel jobb az iphone 5 mint...

Mivel jobb az iphone 5 mint az iphone 4? iphone 4-em van és gondolkodom hogy vegyek-e iphone 5-öt, bár nem tűnik túl nagy változásnak.

Figyelt kérdés
páran azt mondják, hogy az iphone 5 csak annyival "jobb", ahogy nagyobb, amúgy semmi más. egyetértetek?
2013. máj. 23. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
meg kb 4x gyorsabb. meg van LTE. meg jobb kamera.
2013. máj. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2magos a procija, és asszem iphone 4 csak 512 mb ram, ez meg 1gb ram
2013. máj. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hmm köszönöm a választ, bár az ihpone 4 is elég gyors szerintem.
2013. máj. 23. 23:26
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

"iphone 4-em van és gondolkodom hogy vegyek-e iphone 5-öt,"


Annyira jellemző, hogy azt se tudod eszik-e vagy megisszák, de azért gondolkozol hogy vegyél-e Iphone 5-öt. nevetséges...

2013. máj. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Elôzô jól mondja, azt se tudod mi az. A 4s és az 5 között nincs nagy különbség, azért a google még használhatnád amiért épöl fan vagy.
2013. máj. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
de neki sima 4 van nem 4s , amúgy ha tényleg ennyire nem ért hozzá, akkor jobb ha nem költ rá feleslegesen
2013. máj. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tudom hogy neki sima 4 van azért írtam oda hogy a 4s és 5 között nincs nagy különbség de a sima 4 között óriási. Google-ben igazán utánanézhetett volna.
2013. máj. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
jaj pont úgy beszéltek mintha nem divatból venne sok ember szifont. nekem 4s-em van, tavaly a főiskolán a csajnak akinek vagy fél-1 éve volt i4-e én magyaráztam el, mi az a repülő mód és mire jó, miután ki be kapcsolgatta hogy ne zavarják... na, ha az okostelefon egyik legalapabb képességével sincs tisztába, tud mást is a facebook meg a safari? tele volt csajjal a fősuli, persze szifon az kell. és kb semmit se használnak, 1 oldalnyi appok voltak azt helo. fentieken kívül tényleg semmi se ment, csak az hogy kirakták az asztalra órán...
2013. máj. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így van, az egyetemista csajok 99%-ának csak villogni kell az ájfon, baromira nem tudják kezeli meg kihasználni de nekik az kell mert az apuci majd úgyis feleáron hoz majd külfölről neki, nehogy le maradjon. Pedig csak menjen a net, a facebook, instagram és hasonló közösségi sz.rok oszt jó' van.
2013. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

örülök, nem vagyok egyetemista, 25 éves könyvelő vagyok, és nekem sokat segít a munkámban az iPhone. saját magamnak keresem a pénzem, hadd döntsem el én, hogy mire költöm el, nem kértem véleményt egyetemista lányokról. annyi volt a kérdésem, hogy mennyivel és mivel jobb az iPhone 5, mint az iPhone 4.

normális válaszokért köszönet! :)

2013. máj. 24. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!