Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel jobb az iphone 5 mint...

Mivel jobb az iphone 5 mint az iphone 4? iphone 4-em van és gondolkodom hogy vegyek-e iphone 5-öt, bár nem tűnik túl nagy változásnak.

Figyelt kérdés
páran azt mondják, hogy az iphone 5 csak annyival "jobb", ahogy nagyobb, amúgy semmi más. egyetértetek?
2013. máj. 23. 22:55
1 2
 11/14 gaxal ***** válasza:
Kis újgazdag f@sz
2013. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nem érdemlem meg, hogy f.asznak hívjanak, mivel megdolgozom a pénzemért. nem vagyok gazdag, csak nem nyomorgok. sajnálom, hogy másnak azt kívánod, hogy nyomorogjon, de kívánom, hogy legyen boldog életed :)
2013. máj. 25. 23:34
 13/14 gaxal ***** válasza:
Nem kívántam semi rosszat de aki vesz egy Iphone-t az csak vagánykodni tud vele, aztán kiderül hogy az anyuka, apuka dolgozik meg érte, ha saját magad dolgozol meg a pénzedért akkor nyugodtan vegyed meg mert megéri lecserélni :))
2013. máj. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nekem sem volt iPhoneom amikor egyetemista voltam, nem kaptam drága cuccokat a szüleimtől, magamnak dolgozom meg érte, de te nem tudtál rólam semmit, és már le újgazdag f.aszoztál... nem vagyok gazdag, csak jól élek magamnak köszönhetően... kérdést tettem fel, nem véleményt kértem arról, hogy milyennek gondolhatsz úgy, hogy fogalmad sincs arról,hogy ki vagyok.
2013. máj. 28. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!