Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 vagy Sony...

Samsung Galaxy S4 vagy Sony Ericsson Xperia Z?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem is kérdés. S4
2013. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a kettő közül HTC One.

Mindkettő telefonnak elég gáz a kijelzője, nekem már csak az miatt sem kéne egyik sem, HTC One-ba viszont sikerült belepakolniuk a legjobb kijelzőt. Az anyaghasználatról meg minden egyébről már ne is beszéljünk, mert abban is a legjobb.

2013. máj. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hehe, tudtommal SGS4-ről és Xperia Z-ről volt szó, nem One-ról :D Persze, tudom h jobb a One (bár a kamja kérdéses), de próbáljunk meg a kérdésre koncentrálni!! Sony párti vagyok, de azt kell h mondjam, az S4 jobb. Persze felárat kell ezért fizetned. A Z-ben a legnagyobb probléma a kijelző, egyébként f.sza teló lenne. + a sonynak még a rovására lehetne mondani a szoftver fejlettségét (Pl S4-en egy akadást nem láttam a rendszerben, Z-ben többször is előfordult). Persze lehet h van némely samunak is ilyen gondja, vagy lehet h én néztem pont hibás Z-t, na mind1.

A lényeg, h az S4 sokkal drágább. Gyorsabb egy picit, jobb a kijelzője, viszont nagyon sok hülyeség is van benne. Ez jó marketing, csak soha nem fogod használni. Ebből a szempontból már inkább Sony. Olcsóbb, és nincs benne extra sok marhaság, parasztvakítás. A z-t mikor kiadták, szar képeket csinált, de jött rá javítás, és így már aránylag jó képeket lő. Tehát azt lehetne mondani, h a Sonynak képernyő ügyileg kéne felnőnie még a Samsunghoz, + azok a szoftverfejlesztők is belehúzhatnának, vagy vmi továbbképzésre elmehetnének, és akkor a Sony lenne a legjobb!! :)

2013. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

Nos, ha azt mondom, ár/érték viszony alapján mindenképpen a Z, de ha tűző napsütésben tenyérárnyékolással forgolódva próbálod majd leolvasni a kijelzőt, szidni fogsz. :)

Az S4 tele van pakolva rendkívül hangzatos, de teljesen felesleges kényelmi funkciókkal, ezektől nem ér többet. Valóban hardveresen erősebb, de normál felhasználóként ebből nem hiszem, hogy sok lenne észrevehető.

Ha egy szál trikóban, rövidgatyában bennragadsz egy izmos nyári záporban, akkor az S4-eddel kezdhetsz csöndesen sírdogálni, míg a Z simán túléli. Az ütésállóságban csak bizonyos határig hiszek, a gorilla-glass is törik szépen, ha a sarkára ejted a készüléket.

Szerintem MOST egyik sem éri meg az árát. Én a Z-t kinéztem magamnak, de várok szeptemberig. Az új modellek majd letolják ezeknek az árát.

2013. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!