Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Mini Pro...

Sony Ericsson Xperia Mini Pro (SK17). Ebben az esetben lenne-e Fastboot mode a telefonon? (Magyarázat lent)

Figyelt kérdés
Van egy T-Mobilos Hálózatfüggő SE Xperia mini prom és ugye nincs rajta fastboot mode csak flash...de nekem a ROM (KERNEL) felrakásához szükségem van Fastboot Modera.... van a WotanServeres X Unlock Tool... ha megveszem a függetlenítést (3000Ft) és az módszer alapján (TP és GND Pontokhoz való Vékony kis Tűt kell érinteni és közben rádugni USB-re) -----> ezt követően egy Global Romot Flashelni Flashtoolal....Szerintetek ebben az esetben 100% hogy lenne Fastboot mert úgytudom hogy igen....:)

2013. máj. 21. 14:18
 1/7 Wadmalac ***** válasza:

Omniust nézted?

Vagy Setool?

Kell egyáltalán a függetlenítés? Mert a romcseréhez az nem kell.

2013. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
NEM Ezt néztem: [link] És tudom nem kell Függetlenítés ROM cseréhez de viszont hogy Tudjak Legegyszerübb Módszer alapján (a Kódos nyitás) alapján Bootloadrert nyitni, Kernelt cserélni..Costum ROMOT felrakni Mindnek az eleje és egyben alapja a Fastboot és a Flash MOD ha ez a 2 ALAP nincs meg nem lehet elkezdeni se....NEKEM már pedig a Fastbooz mode nincs és itt jön a kérdésem amit ugy látszik nem értetted meg hogy ha a WotanServeres X Unlock Toolal Nyitok: [link] akkor 100% Hogy lesz-e Fastboot-e Mod mert ugytudom én hogy igen
2013. máj. 21. 14:54
 3/7 Wadmalac ***** válasza:

Nos, ha úgy érzed, ez a legyegyszerűbb módszer, akkor rajta. Kinek mi az egyszerű. Én kb. 20 perc alatt csináltam meg enélkül.

[link]

2013. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wadmalac ***** válasza:
Most néztem, ez az oldal már nem működik. Pech.
2013. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
JAJA NAGY Pech....Még szerencse hogy amikor hallotam legelőször az oldalról (1 éve) Még akkor megnéztem a kódom és lementettem ;)
2013. máj. 21. 17:27
 6/7 A kérdező kommentje:
Én meg kb 5 perc alatt megcsinálom ezzel.... B+ csak 2-3 parancsot kell beírni Semmit nem kell Érintgetni semmivel (SETOOL) de igaz nem is ez a legegyszerűbb Módszer hanem ez: [link] Ezzel az egyzserű Progival szószerint 2 gombnyomásra kinyitja a bootloadert...
2013. máj. 21. 17:30
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

#6:

Ez jól néz ki, ezt nem ismertem. Majd tesztelem, thx.

2013. máj. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!