Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért teheti meg az Apple,...

Miért teheti meg az Apple, hogy csak a saját termékeire lehet küldeni, saját töltő, stb?

Figyelt kérdés

Csak Iphonra tud az ember küldeni Iphonreról. Külőn Iphone töltő. Már mindenhol USBs töltők annak, de az Apple nem megy ebbe bele...

Miért teszi azt, hogy nehogy már kompatibilis legyen mással??



2013. máj. 24. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Hogy ha tönkremegy a töltőd, akkor tőlük vásárolj. De egy igazi applefan nem is venne holmi androidos töltőt és nem is szeretnék, ha lehetne hozzá kötni. Ez a branding része. Az applenak mindig is ez volt a filozófiája. Ne érdekeljen, hogy mi van benne, csak alma logó legyen rajta.
2013. máj. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Régen a Sony és a SonyEriccson, a Nokia stb is ugyanezt csinálta. Az nem volt baj?

Miért legyen kompatibilis? Neki nem érdeke, hogy más termékét használd.

2013. máj. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 reptoid ***** válasza:

Azért, mert egy cég. Ezeknek pedig elsődleges feladatuk, hogy profitot termeljenek. Nyilván nem hülye emberek ülnek ott, biztosan megvizsgálták ők is, hogy azzal járnak jobban, ha rendesek lesznek a világgal, és egyentöltőt használnak, vagy ha maradnak a különutas rendszernél.

Ha egyszer te is vállalkozó leszel, akkor majd megláthatod, hogy te is azt a megoldást fogod választani, amivel jobban jársz.

2013. máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Az én iPhoneomról lehet küldeni más platformra is. :)

Valahol eltévedhettél ;)

2013. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Küldjél Iphoneról Samsung Galaxy S3ra!
2013. máj. 24. 11:54
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Simán működik, nem tudom mi a probléma.
2013. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Simán működik, nem tudom mi a probléma.

"


Szerintem te még messziről sem láttál Iphonet!


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2013. máj. 24. 16:10
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Lényegtelen, de az első iPhone óta mindegyiket végigzongoráztam.

Emailben nem lehet küldeni? Mi vele a probléma? Na ugye hogy lehet küldeni.

2013. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A BT fájlküldés ma olyan, mintha hagyományos fényképezőgépet használnál.

Végülis megfelel a célnak, de a digitális sokkal hatékonyabb és jobb.

Szóval a BT fájlküldés ma már kb a vicc kategóriát képviseli.

2013. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyet értek. Egyébként mindig is az volt, max arra volt jó hogy a kisiskorások egymásnak átküldjenek egy egy pucérnős képet :D

Ma már a mobilnet annyira gyors hogy simán lehet mailben, vagy akár Skype, viber, whatsapp vagy bármi máson sok képet küldeni, sokkal egyszerűbben mint a BT.

Zenéket pedig... Megint minek? Cloudban van több ezer, és a korlátlan mobilnettel bármikor lehet tolni őket, még a helyet sem foglalja a telefonon.

2013. máj. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!