Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A galaxy s2-esem gyönyörűen...

Sansears kérdése:

A galaxy s2-esem gyönyörűen működött, de mostanában fura. Képeket akartam másolni, erre kiírja hogy a másolás sikertelen. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A "sikertelen másolás"-sal néhány képet ugyan áttett, de a nagy részét nem tudom megnyitni, vagy 0 kb-os lett. Hasonló a helyzet áthelyezésnél is. Ezután magától újraindult, majd kiírta hogy sérült az SD kártya és hogy formázzam. Ekkor kikapcsoltam, ekkor már nem volt baja a memóriakártyával. Azóta nem piszkáltam a képeket, viszont nem működik a gyorstárcsázó (bár előtte ezt nem használtam, csak utána, úgyhogy lehet, hogy ettől független). Beütöm a számot, majd telefon, majd "USSD-kód futtatása", majd "csatlakozási probléma vagy érvénytelen MMI-kód". A névjegyzékből viszont tudok telefonálni. A telefon két éves, Android 2.3.3. A fő kérdés az, hogy miért nem tudok másolni és áthelyezni. Előre is köszi.
2013. máj. 24. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Elősször is ideje lenne frissitened az operációs rendszeredet mert már lassan 2vel újabb is van rá...
2013. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá. De hogy tudnék úgy frissíteni, hogy az alkalmazásaim és ezek adatai is megmaradjanak? És csak 4.x-re lehet frissíteni, vagy lehet még valahogy 2.x-re is? A gyorstárcsázó már működik (nem szám és utána zöld gomb, hanem a számot kell hosszan nyomni). Köszi
2013. máj. 26. 08:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Alkalmazásaidat letöltöd újra...
2013. máj. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A sérült vagy 0 kb-os fájlat a telefonnal kitöröltem, tána pedig megtaláltam őket Total Commanderrel, ott ahonnan kitöröltem őket. Azóta ezzel csináloma a másolásokat és az áthelyezéseket és ígytökéletesen működik. Most viszont a böngészővel akadnak gondjaim. Ha 3-4 ablak megnyitása u
2013. máj. 29. 20:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Az előbb véletlenül elküldtem. Ha 3-4 ablakot megnyitok, néhány percog működok, utána mindegyik fehér lesz, eltűnik az URL-cím. Ilyenkor hiába frissítek és hiába hagyok csak egy ablakot nyitva, nem segít csak az, ha teljesen bezárom a böngészőt és újra megnyitom. Mit csináljak?
2013. máj. 29. 20:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Már ez is megvan. Le kell zárni a képernyőt és feloldani.
2013. jún. 3. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!