Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Action Replay MAX nem...

Az Action Replay MAX nem akkar nekem működni! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A netről leszedtem és kiírtam az Action Replay MAX nevezetű csaló program/játékot PS2-re és nem indul másolt játékokkal.
2012. febr. 29. 22:11
 1/5 Fuzzed válasza:

nekem ugyan ez a gond volt a codebreaker nevü programmal

azért csinálja mert amint kinyitod a cd tárat onnantól kezdve már csak akkor olvassa be az írott játékot ha újraindítod a gépet. Ez a chippelés egyik hátránya. Meg lehet oldani csak egy kicsit bonyolult. Ha nagyon akarsz igy probálkozni akkor leírhatom de nem remélek sok sikert.

2012. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azért megköszönném ha meg próbálnád leírni, mert már így is zsákutcában vagyok a témában.Jobb mint a semmi!
2012. márc. 2. 07:36
 3/5 Fuzzed válasza:
kell egy szoftmodot telepíteni a memokártyára és arra van még sok kiegészítőprogram ezek egyike a codebreaker ami olyasmi mint az action replay csak ennek van egy olyan verziója amit lehet futtatni cd nélkül. de én is ezzel a módszerrel próbálkozok de nem tudom hogy miért nem jók általában a kódok a játékokhoz. csak 10 játékból ha 2-3 nál jó.
2012. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A softmod telepítéséhez elegendő egy DVD a ps2-be ami feltelepíti a memóriakártyára vagy ehhez egy külön kábel kell hozzá?
2012. márc. 2. 19:24
 5/5 Fuzzed válasza:

Mivel nem elngedi a linkeket ezért egy txt ban elküldöm neked privátban.

ha mindet letöltötted akkor rárakod a FreeMcBootot és a Codebreakert egy pendrivera és az Ulaunch cdt amit kiírtál berakod. --FONTOS A FREEMCBOOT TELEPÍTÉSE KÖZBEN MINDET LETÖRÖL A MEMÓRIAKÁRTYÁRÓL ha nem akarod hogy ez történnyen vagy másold át a mentéseidet egy mási memokártyára vagy pendrivera az ulaunch segítségével-- vissza a telepítéshet megkeresed a /mass ban ahova raktad elíndítod a NoobiePackage/FREE_MCBOOT.ELF mevü filet

ezzel feltelepíted az Mc bootot utána ujraindítod a gépet cd nélkül és akkor bejön a menü és kiválasztod a legalsót ha bejön akkor rámész az OSD Settings re ott ott lejebbmész kettőt és addig nyomod a jobbrát ameddig egy üres mezőt nem ír arra nyomsz egy X et akkor bejön egy másik ablak az első helyre beírod hogy Codebreaker 10 a második helyre meg az eljutási útvonalat alapesetben mass/codebreaker10.elf

na ha is megvan akkor nyomsz egy HÁROMSZÖGET és rámész a 'Save CNF to MC0' utána újraindítod ismét a gépet és ezuttal ha minden igaz akkor már a menüben lesz egy olyan hogy Codebreaker 10 mielőtt rámennél erre ragd be a játékot hagyd hogy bepörgesse egy kicsit utána meg rámész a codebreakerre ez szépen betölt és lesz egy menüje itt rámész a villáskulcsra és átállítod az 'Auto eject..' On ról off ra nyomsz egy startot és elmented utána már kiválasztod a csalásokat és már mehetsz is DE NEKEM NEM NAGYON MENTEK CSALÁSSAL A JÁTÁKOK CSAK ELINDUL AZ NEM CSALÓDIK MEG xD



Ha valami nem tiszta akkor irj privi üzit vagy csak simán ide szívesen segítek

2012. márc. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!