Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem Samsung...

Melyiket vegyem Samsung galaxy s4, vagy iPhone 5, vagy nokia lumia 920?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni a 3 telefon közül segítenétek? (előre is köszi a válaszokat) ;)

2013. máj. 24. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Én megvárnám a lumia 925öt

galaxi s4 már túl erős szerintem

Szifon 5 meg nem éri meg az árát.

2013. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

köszönom a gyors választ :)

én is kiváncsi vagyok a 925-re

2013. máj. 24. 19:19
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

#1


És az miért baj, hogy túl erős? Ha lenne pénzed Ferrari-ra nem vennéd meg, mert túl gyors? De attól függetlenül lehet vele lassan is menni.


Egyébként iOS-t nem szeretem, WP8-t nem szeretem, Samsung-ot nem szeretem, így nehezen tudom bármelyiket is dicsérni.

Kamera mindegyikbe jó, hardver mindegyikbe jó, mindegyiken elindul minden, egyik sem akad (vagyis SGS4 még néha igen), és nagyjából tényleg mindegyikkel ugyanazt tudod dönteni, amelyik tetszik azt vedd meg.

2013. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem iphone 5. Szerintem. Szerintem. Szerintem! Szóval nem kell lepontozni! Köszönöm. Szerintem.
2013. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
48%
én Samsung párti vagyok!:D
2013. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 amcsih ***** válasza:
41%
szntm az nek lumia 925 hanem 928.. demind1... én samsungot venném..
2013. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Én samsung-ot mondom de csak az android miatt. WP túl bonyolult sztem meg egy csomó cucc ami ingyenes az androidra az a WP-re nem. ájfón meg nem éri meg az árát.
2013. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Javítom magam. Nokia-t vegyél mert ezen már WP8 van ami sokkal jobban van optimalizálva és több a lehetőség mint a WP7-en.
2013. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is L925-öt vegyél , mind mondogatják hogy túl bonyolult , de nem az , a lehető legkönnyebb kezelni . Csak a buta emberek azt szidják amit nem ismernek . A Samsung dizájn ügyileg el van maradva , az S és S2 nagyon vagány volt , az S3-is rengeteg embernek tetszett , de az a TANK telefon ami akkora hogy ...... Az Iphone nem éri meg az árát szerintem , nekem is egy régebbi Iphonom van , elég sok baj is volt vele , úgy van tervezve hogy hosszú távon felmondja a szolgálatot . Hogy ne lehessen használt Iphonekkal kereskedni sokáig , de lényegében az iphone presztizs miatt olyan népszerű . A Nokiában minden meg van , kamera a legjobb , akadás nélküli , ami a 8 magos és 1,9 Ghz s Galaxy-ról se mondható el , jó formaterv .
2013. máj. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

SONY xperia Z-re nem gondoltál?

Amúgy ezek közül a Lumiára szavaznék.

2013. máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!