Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes IPhone4-et venni?

Érdemes IPhone4-et venni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kíváncsi arra, hogy divattelefon, van ennél újabb/jobb/nem android stb. A régi Nokiám az utolsókat rúgja, sajnos muszáj lecserélnem. Ez tetszett meg, de azt is hallottam, hogy könnyen törik a kijelző. Szóval jó lenne erről valami tapasztalat. Nem kell az egekbe dícsérni sem, de én hajlamos vagyok néha elejteni, ezért érdekelne.

2013. máj. 24. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
nézd, te azt mondtad nem érdekel, mennyire régi, tehát te döntésed. de meg tudom erősíteni tulajként, semmi baja nincs, teljesen megállja a helyét még ma is...szóval vedd meg nyugodtan. ha meg néha leejted, vegyél hozzá valami tokot vagy bumpert. ebay-en olcsók, bár azt el kell mondjam, hogy nem törik jobban, mint bármelyik másik telefon, csak rosszul kell leejteni, én idáig 2-3x ejtettem el, semmi nyoma nem lett, de onnantól használok tokot.
2013. máj. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Tok mindenképp lesz :) Akkor most kicsit megnyugodtam, mert eddig még minden telefonomat elejtettem egyszer-kétszer :D
2013. máj. 25. 09:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább egy régebbi iPhonet vegyél, mint egy mai de gagyi műanyag, androidos hulladékot. Az i4 már megkapta a gyönyörű kijelzőjét, csúcsminőséget érzel ha a kezedbe fogod. Ha sokat szeretnél játszani akoor viszont a 4S-t javaslom, tegyél hozzá egy kicsit, az villámgyors.
2013. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A 4S mennyivel jobb? Am játszani nem szoktam, inkább zene, navigáció, meg néhány létfontosságú app. Szóval inkább úgymond munkára kellene. A szervíz (ha esetleg úgy alakul) milyen?
2013. máj. 26. 00:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Annyiban jobb hogy gyorsabb az egész, és a videoprocia 7x erősebb. Tudásban annyi még hogy van benne a siri nevű szeméyi aszisztens ami arra való hogy pl megmondod neki hogy keressen a google-ön rá valaire, vagy a tagnapi meccs eredeményét, vagy az időjárást is megjérdezheted. Ee ez szerintem csak ilyen kipróbálod, érdekes, jó, de használni sosem fogod. H van rá pénzed azért a gyorsaság miatt javaslom a 4S-t, meg terméktámogatitság is tovább lesz rajt, meg a kamerája is jobb. A szervizelésük kb egyforma, átlagos, nem olcsó, de nem is drága.

Ha van még kérdésed nyugodtan kérdezz.

(Iphone5 tulaj)

2013. máj. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mennyi ingyenes app van? Csak a Store-ból lehet telepíteni, vagy ha már a gépen van, onnan is?
2013. máj. 28. 11:24
 7/7 A kérdező kommentje:
December környékén venném, de akkor lehet, várok jövő nyárig és 4S lesz :)
2013. máj. 28. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!