Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon márkát éri meg...

Melyik telefon márkát éri meg legjobban venni manapság?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nokia, LG, Sony


samsungot ne sok rá a panasz (habár nekem is az van nincs vele bajom, de azért akkor se vegyél)

2013. máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+ HTC
2013. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:

szerintem típust kell nézni nem márkát,a nagyobb márkákat gondolom ismered de mindegyiknek vannak rosszabb és jobb készülékei.

pl ott az LG amiből a 2x egy fos termék az optimus G vagy a G pro meg már vérbeli felső kategória szinte nulla hibával.

2013. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs baj a Samsunggal sem.

Ha azt írjátok, hogy sok rá a panasz, az baromság. Minden gyártó készülékei közt lehetnek hibás darabok, de azt cserélik általában.

Én is Samsungot használok, és használtam más gyártó termékét is. Nekem nem volt egyik gyártó termékével sem semmi gondom, remélem így is marad. Persze ez attól is függ, hogy mennyiért szeretnél telefont venni.

2013. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sony
2013. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!