Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry vagy Samsung?

Blackberry vagy Samsung?

Figyelt kérdés

Blackberry legújabb Ztízesét vagy a Samsung Galaxy Note II-t válasszam? Melyik a jobb? Miért?

14/L



2013. máj. 25. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyik sem jobb, csak más. Én a blackbery -t venném, mert nincs minden második ember kezében, jól is néz ki, és nem vágódeszka méretű.
2013. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
14 évesnek mind a kettő fölösleges.Max.egy Xperia U-t ajánlok.
2013. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A Note 2-nek is tökéletes a mérete. Én azt használom, ez a legjobb androidos telefon, amit idáig használtam. A BB z10-et kipróbálnám, de annyiért inkább nem, mert az a baj, hogy én játszani szeretek a telefonon, és a BB-re nagyon nincsenek 3d-s játékok. A játékokon kívül bármi másra jó a z10.
2013. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#3

Igen. A 14 éves lányok arról híresek, hogy kapus méretű kezeik van.

2013. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Tudod, nem véletlen van 2 keze az embernek, és nem véletlen a Phablet elnevezést kapta. Így felesleges a kapus méretű kéz. De gondolom a kérdező is tudja, hogy mekkora ez a telefon, mivel nem az S3/4-et írta a Note 2 helyett. Viszont akkor, ha a te logikádat használnám, akkor az S-Pen-t és a telefont is 1 kapus méretű kézzel használnád, biztos rákötöznéd az ujjadra.. :D

Amúgy meg mindenki azt mondogatja mindenhol, hogy húú, mekkora ez a telefon.. Viszont, aki használja, az megszokja 2nap alatt. Amúgy nem a Note 2 nagy, hanem a többi telefon kicsi.

2013. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kérlek ne vegyél Samsungot, már mindenki azzal rohangál :/ a Note 2 is jó, de én pl. egy Z10-nek jobban örülnék
2013. máj. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ismerősöm telefongyárban dolgozik ő mondta,hogy Blackberryt soha nem venne,annyi belőle a selejt-javítás,mint égen a csillag,genya javítóforrasztás van rajta,meg ilyesmi.Azt mondja,nagyon gyenge.És ezt már többször is mondta.Én Blackberryt nem vennék!
2013. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 bp1985 ***** válasza:
A BB üzleti telefon, nem játékeszköz. Nagyon jó a háttere, sok olyat tud, amit ios, wp, droid nem. A negyedét nem használnád ki.
2013. máj. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#6

persze, a te kedvedért vegyen rosszabbat.. :)

2013. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Leírnád, milyen specifikációban rosszabb a Z10? Nincs rá Pou? Ajj.
2013. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!