Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb márka? HTC,...

Melyik a legjobb márka? HTC, Samsung, Sony Ericsson, Motorola, LG, BlackBerry, stb. szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni milyen telefont vegyek ehez kéne segítség

HTC: Azt mondják róla jó, csak nem jó vele sokáig tervezni

Samsung: Sok negatív tapasztalat van felőle csak nem tudom ,miért?

Sony Ericsson: Erről még nem igazán hallottam negatívumokat

Motorola: Sokan mondják hogy ne vegyek motorolát nem tudom miért, a másik fele pedig megvan vele elégedve.

LG: Ugyancsak sokak szerint megbízható, de valamiért sokan nem szeretik

BlackBerry: Ez irodaisabb telefonnak tűnik, de erről se hallottam sok negatív panaszt.


Melyik telefonnak mi a negatívuma, ha van?


Androidos telefon kéne amit elsősorban chatelésre (leginkább facebook, de lehet msn, skype, stb.) használnék, és zenehallgatásra. Másodlagosan talán filmet nézni, és kamera felbontás se baj ha nem olyan rossz, de az utóbbi kettő tényleg nem annyira fontos. Viszonylag jó telefon kéne. Max 50 000 forintért. Írhattok többet is, hogy lehessen válogatni :D...Köszi előre is


2013. máj. 13. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ezek közül a Motorolát tartom a legjobbnak. Viszont nem éri meg megfizetni azt, hogy jobb. A BB eleve nem androidos. Az újabb Sony-k (már nincs Ericsson!) nekem pofára tetszenek.
2013. máj. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

HTC: egyik legjobb, de tényleg nem a legjobb a támogatás, mondjuk a One esetében ez lehet változni fog

Samsung: sokan azért utálják, mint az Apple-t is, mert híres. Bár én sem szeretem, a felhasználói felülete sem tetszik, meg az anyaghasználat sem

Sony Ericsson (már csak Sony): alsó és középkategóriában verhetetlen, de felsőkategóriában is ott van a többiek között pl. az Xperia Z-vel. Róla nem nagyon lehet rosszat mondani, csak annyit, hogy csúcskategóriás telefonjaiba hanyagolhatná a TFT kijelzőket (de ez úgy néz ki a jövőben változni fog)

Motorola: nem nagyon van baj velük, csak egy ideje már nem jött ki olyan nagyon csúcs telefonjuk. Általában nagy aksit raknak a telefonjaikba, ami jó, és az anyaghasználat is jó.

LG: ezzel sincs semmi baj, csak tényleg valami okból kifolyólag nem szeretik az emberek, köztük én sem.

BB: ennek az oprendszere a negatívuma, vagy ha valakinek bejön akkor az előnye.


50k-ért csak Sony jöhet szóba, Xperia U vagy sola.

2013. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A HTC-ről nincs tapasztalatom.


Na akkor ezek közül...

1. Sony Ericsson

2. Samsung

3. BlackBerry

4. LG-Motorola (kb. egy szinten)


Amúgy köztudottan a Nokia, Sony Ericsson és a Samsung telefonok a legjobb minőségűek. De igazából ezt nem lehet így eldönteni... Nekem pl. Samsungom van, még nincs egy éves se, de mostanában fogom majd a javítóba vinni, mert az érintőképernyője nem működik... Egy barátomnak már 2 éve van egy Alcatel mini-je (sokan fújjogják az Alcatelt)és semmi panasza nem volt még vele, tökéletesen működik. Azt ajánlom nézz szét, majdcsak találsz neked tetszőt! :) Én most egy BlackBerry-re gyűjtök...:P


Amúgy, tudok ajánlani párat...

Sony Ericsson Xperia mini pro

Sony Ericsson Xperia U

Alcatel OT-991

Alcatel by Move

Samsung Galaxy mini, mini 2, gio, ace

Blackberry Q10 (erre hajtok :P)

Nokia C5-03

Nokia C300 (nem érintős, de szuper!)


A telefonokra vigyázni kell, és szerintem akkor jó lesz, hisz ott a példa, amit leírtam. :) Sok sikert amúgy!

Ja, és én sem értem, sok telóra miért panaszkodnak... Nem mindenki igényei ugyanolyanok, lehet valakinek tökéletes, valakinek kevés...:D Egy olyan dolog nincs, ami mindenkinek tetszik, egyformán!

2013. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül leginkább a BlackBerry vált be. Könnyű kezelni, szép képeket lehet vele készíteni, tartós, strapabíró.
2013. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak BlackBerry okostelefonjaim voltak, soha meg se fordult a fejemben hogy mast probaljak ki. Egyreszt sokat e-mailezek, uzengetek, ezert kell nekem a fizikai billentyuzet, amiben vita nelkul a BB a legjobb, touch-os telefonon maximum egy facebook uzenetet birok megirni. Nagyon jo a hivasok minosege, ez is fontos nekem. Sokkal jobban birja az aksija mint a touch-os teloknak, ez is szempont nalam. E-mail kezelesben verhetetlen, es mind a ceges, mind a google e-mail-el, naptarral jobban viselkedik mint a telefonok tobbsege, azonnal szinkronizal mindennel. Imadom az OP rendszert is, nagyon atlathato, gyonyoru multitasking, nagyon konnyu eljutni A-bol B-be. Gombok miatt csomo shortcut, az is meggyorsitja a dolgokat.


Hatranya (mar akinek) hogy kell hozza kulon BIS/BES elofizetes a sima elofizetesen kivul, tehat valoban csak annak jo egy ilyen telefon aki ki is hasznalja. Kepernyoje kicsi, de en nem banom mert filmeket nem nezek rajta, nincs ra idom.


A tobbi telefonnal nincs tapasztalatom, de nem is akarom hogy legyen.

2013. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!