Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes nyár végén iphone4-et...

Érdemes nyár végén iphone4-et vennem?

Figyelt kérdés

Gondolkozok egy új telefon vásárlásán, és eddig vele szimpatizálok. Mindenki lehúzza az iphone, de eddig csak annyi érvet kaptam, hogy egy olcsóbb is ugyanazt tudja, csak nincs rajta az almajel. Ez szerintem elég gyenge érv, és több kéne, hogy meggyőzzön miért nem érdemes venni.

Továbbá azért gondolkodok, h érdemes-e Iphone4-et venni, mert hallottam valami olyasmit, hogy jövőre már nem lehet frissíteni a szoftverét?:)

Előre is köszi az értelmes válaszokat



2013. máj. 26. 10:15
 1/7 reptoid ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ne lehetne frissíteni a szoftverét, a 3G az, ami lemaradt már 2 verzióval, de annak eleve más a felépítése, a 3GS és az a fölöttiek hasonlók egymáshoz, ezért nincs különösebb oka, hogy ne kapja frissítést egy iPhone 4. Nyilván olyan sok funkció nem lesz elérhető, de a fő dolgok meg fognak jönni szerintem.


Mindenesetre egy iPhone 4 már egy 4S-hez viszonyítva is lassú, nemhogy egy 5-höz, ha mindenképp régebbi iPhone-t akarsz, akkor én inkább egy 4S-re szavaznék.

2013. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, a 3GS nem fog kapni már ezek után frissítést, de a 4 az még minden további nélkül megkapja az iOS 7-et meg annak a javításait. nekem is ez van, szerintem korrekt, bár tényleg ha van egy kicsivel több, akkor inkább 4S-t vegyél.
2013. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemes, nekem is iPhone 4-em van, tény hogy nem a leggyorsabb de elé jól megy az IOS 6 is rajta. Az IOS 7 utolsó verzióit valószinű meg fogja kapni, de ha van még kicsivel több pénzed akkor érdemesebb 4S-t venni.
2013. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetlen komoly hátránya van a kis tárhely. A 8GB kb semmire sem elég ráadásul nincs is annyi helyed alapból, mert a rendszer is elfoglalja a nagy részét. Felteszel egy komolyabb játékot és máris minimum 1GB-ot elvesz. Aztán az app frissítésekhez is kell a hely, mert nem elég neki annyi amennyit egyébként a frissítés elfoglalna, hanem jóval több kell hozzá.

Egy sima videófelvétel is zabálja a tárhelyet, a képek úgyszintén.

Más megoldás, hogy mindent a felhőben tárolsz és fizetsz hozzá valami normális netet. Vagy eleve kevés cuccot tárolsz rajta.

Én ezek miatt nem vettem már i4-et, pedig korábban én is gondolkodtam ezen.

2013. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 reptoid ***** válasza:
Utolsóra reagálva, nem csak 8 gigás van i4-ből :) Egyébként a többivel egyetértek, tényleg nem sok 8 giga.
2013. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 walk w1th mee ***** válasza:

nos,én már meg is rendeltem ismerőstől az iphone 4-et,annak reményében hogy még a jövő nyáron is "trendi" lesz:D

idén még biztosan exklusiv telefonnak fog számitani..na meg tetszik is az iphone,én már a csúszkájánál leragadtam 10percig azzal szórakoztam a telefon shopban:DD

volt androidom,de egy év után megkettyent...kamerát átállitja magától,sms bug meg stb apróság,ami az iOs-nál NEM FORDULHAT ELŐ!

Na ezekből lett elegem kb

2013. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :D augusztusban fogok 4S-t venni. az androidos telóm már külön életet él. magától hív fel embereket, vagy egyszerűen nincs kedve jelezni a bejövő hívásokat. volt amikor 12 nem fogadott hívásom volt, azt hitték bajom esett :D szóval...
2013. júl. 23. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!