Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 hete kaptam egy új telefont,...

2 hete kaptam egy új telefont, külföldről lett rendelve, Magyarországon ilyet nem lehet kapni.2 nap utána észrevettem, hogy a képernyője sötétebb az átlagosnál. Mindent ellbarnít/elsárgít. Mit csináljak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
2 hete kaptam egy új telefont, külföldről lett rendelve, Magyarországon ilyet nem lehet kapni.2 nap utána észrevettem, hogy a képernyője sötétebb az átlagosnál. Mindent ellbarnít/elsárgít. Már próbáltam az akkumlátort hajszárítóval szárítani, de nem változott semmi. Így nagyon szar, eladni nem fogom, a szerviz talán segíthet (olcsón) vagy egy képernyőcsere mennyibe kerülhet? Egy VAIO telefonról van szó, ami azért eléggé drága és az egyik legjobb, leggyorsabb telefon, így szerintem megértitek, hogy miért szeretem.A szervizbe mennyiért csinálnák meg? Egyáltalán szervizbe kell vinnem? Kinek volt már hasonló problémája? Nagyon kéne a segítség mert szeirntem még sokáig ez a telefonom lesz..
2013. máj. 26. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A vaio a sony laptop márkája. Neked valami kinai gagyifónod lehet. Vegyél normálisat vagy barátkoz meg vele.
2013. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem, ha gagyifón lenne, nem lett volna ilyen drága:) az hogy nem samsung ea magyarorszagon nem ismert marka, vagy eppen nem ismered, nem azt jelenti, hogy gagyi :)
2013. máj. 26. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz Kína nagy ország, ott ismerik.
2013. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem azt kérdeztem, hogy ki ismeri és hogy milyen telefon, hanem azt, hogy mit tehetnék a képernyőjével :-) azért nagyon köszönöm, hogy időt szántál a kérdésemre.
2013. máj. 26. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Ez ilyen.
2014. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!