Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit válasszak, tegyek?

Srác980123 kérdése:

Mit válasszak, tegyek?

Figyelt kérdés

A Sony xperia U vagy a P legyen a P természetesen jobb de drágább is 20ezer forintal nemtudom hogy megérné ez nekem.

Vegyek egy kissebb telót (belül,kívül) vagy egy jobbat de joval drágábbal?



2013. máj. 26. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolkodj el azon mit szeretnél. Nagyobb tárhelyet, erősebb hardvert, jobb kamerát, fém házat, vagy megelégszel a kisebb tárhellyel, gyengébb hardverrel és műanyag telefonnal? A P-re ráadásul már kijött a JB, az U-ra hivatalosan nem fog.

Nálam az U többek között a gyengébb kamerája miatt kiesett (720p/1080p), P-m van. Vannak hibái, de meg vagyok vele elégedve. Nem cserélném le az U-ra, és a P-nél erősebb S-re sem.

2013. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
OKé ez mind szép és jó.Csak ha megveszem a P-t 59ezerért utánna lehet megbánom.:/
2013. máj. 26. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak ezen gondolkozol, hogy megbánod-e, akkor te soha nem veszel telefont.

Menj be egy Media Markt-ba vagy egy szolgáltató üzletébe, és nézd meg a kiállított telefonokat és dönts. Ameddig nem használod huzamosabb ideig, úgy sem tudod bejönne-e vagy sem.

Ennyi pénzért érdekes lehet a 2 év gyári garancia ami járna hozzá. Ez szerintem csak 1 év bolti lesz, a kettő pedig nem ugyanaz.

2013. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!