Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak vele (beázott)?...

Anunimus kérdése:

Mit csináljak vele (beázott)? (okostelefon)

Figyelt kérdés

Kb két évvel ezelőtt a telefonomat bele ejtettem a vízbe .Kicsit látszott benne a víz ( képernyőjén).Aztán a telefon még kb félnapig működött ,de amikor lemerült akkor felraktam a töltőre és feltöltötte megpróbáltam bekapcsolni és nem kapcsolt be.Aztán még próbálgattam bekapcsolni világított aztán ennyi volt.Halottam valami olyasmit ,hogy valahol meglehetne csináltatni olcsóban mint a nagy szervizben ,de nem biztos ,hogy jó 5 hónap után is ,de hallottam olyat is ,hogy még aztán tudta több ideig használni.

A telefon típusa:Samsung Xperia

Köszi


2013. máj. 26. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
két éve? gondlom van másik. annak már annyi. am nem hogy tölteni nem kellett volna, de bekapcsolni sem. kb kuka.
2013. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!:) ezt elcsesztem :(
2013. máj. 26. 18:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan hogy Samsung Xperia nincs.A telódat meg elcseszted...nem kicsit,nagyon.
2013. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!