Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Max.35000 Ft árkategóriában...

Max.35000 Ft árkategóriában melyik a legjobb okostelefon?

Figyelt kérdés

T-mobile Like előfizetésem van, 2 év hűséggel, amit úgy kötöttem meg, hogy nem vásároltam új készüléket. Ha jól tudom, akkor utólagos készülékvásárlás esetén is fel tudom használni a 2 év hűséghez járó "kedvezményemet".


Egyébként nincsenek nagy igényeim, a wifi lenne fontos, meg hogy végre ne a mostani régi telefonommal kelljen égnem.


2013. máj. 26. 19:53
 1/8 anonim válasza:
Sony Xperia tipo
2013. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én inkább használtan vennék egy SK17i-t, vagy gyűjtenék még 10-15 ezret és egy új Xperia U-t.
2013. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt meg tudnátok mondani, hogy pl az Xperia U mivel jobb az Xperia Tipo-nál? (egyáltalán nem értek hozzá, azért kérdezem)
2013. máj. 26. 20:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Huawei Ascend Y300 a T-Mobilnál best-buy kategória.
2013. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Tipo 3.2", szerintem kicsi nem telefon célra. Y300 job paraméterekkel bír.
2013. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aki olyan kategóriájú telefont vesz, mint a Tipo, annak nem merül fel a képernyőméret a fejében. Az egy átlag felhasználói rétegbeli telefon. Mire való? Telefonálni, zenét hallgatni, fényképeket nézegetni és internetezni.


Az U valamelyest (nagyon kicsit) nagyobb képernyővel rendelkezik. Kétmagos a processzora, jobb a képminőség, hangminőség, kamerája jópárszor jobb. Tapasztalat.


Az U mindenben jobb tulajdonképpen, de az nem arra való, hogy néha felhívjunk vele valakit.

2013. máj. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És a Huawei márkáról mi a véleményetek? Azt látom, hogy az Y300-as többet tud, mint a többi telefon ugyanebben az árkategóriában, de számomra nem túl bizalomgerjesztő ez a furán csengő kínai márkanév.
2013. máj. 27. 17:30
 8/8 anonim ***** válasza:
még a samsung galaxy mini 2 és az csak 30000ft
2013. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!